otrdiena, 2019. gada 7. maijs

Degvīns no Absolut

Absolute — tiek ražots Åhus vietiņā Zviedrijā, kur aug kvieši, kas dod mīksto raksturu šim degvīnam. Degvīns tiek ražots no ziemas kviešiem (salcietīgiem graudiem), kuri kā to rāda gadsimtu pieredze, ir vislabākie lieliska degvīna ražošanai. Degvīns tiek ražots, pamatojoties uz avota ūdens, kas pieder ražotājam.



Ražošana vienā vietā un vietējo izejvielu izmantošana ļauj kompānijai Absolut Spirits izmantot visu ražošanas posmu pilnīgo kontroli un nodrošina šī degvīna katrai lāsei kvalitāti, kas atbilst kompānijas augstajam standartam. Garša bagāta, mīksta un līdzena, ar skaidri izteiktu graudu garšu, bet šī lieliskā dzēriena buķete sastāv no degvīna maisījuma tikai ar dabiskiem aromātiem.

1879.gadā Lars Olsson Smith, „Degvīna Karalis”, reģistrēja degvīna tirdzniecības zīmi kā Absolut Rent Brännvin (Pilnīgi Tīrs Degvīns). Viņš radīja jaunu lielisku degvīna destilēšanas veidu: destilēšanas nepārtraukto process. Un līdz šodienai degvīns iziet šo procesu, kaut ar laiku tas tika papildināts.

Absolut Citron


Degvīna uzlējumu ražošana — gadsimtu tradīcija, kura balstās gan uz medicīniskiem, gan uz gastronomiskiem apsvērumiem. Pagātnē gandrīz katrā ģimenē bija sava slepenā recepte. Aromatizētos degvīnus neuzglabāja pārāk ilgi, lai nemainītos garša, neveidotos duļķes un nogulsnes.

Šodien Absolut Citron tiek ražots, balstoties uz tehnoloģijām, kuras saglabā citrusaugu vissmalkākās smaržu nianses, esot ideālam dzēriena caurspīdīgumam un izturībai.

Degvīns Absolut Citron pirmo reizi tika parādīts 1988. gadā kā atvēsinošs dzēriens, kas lieliski harmonē ar moderno dzīves stilu.

Absolut Citron ražo no atlasītiem graudiem un aromatizē ar dabīgām citrusa esencēm. Dzērienam ir raksturīga svaiga, izteikta un tīra garša ar raksturīgu sausumu. Dominē citrona pustonis, bet tajā laikā greipfrūts un mandarīns piešķir garšai pilnīgumu, bet laims — svaigumu.

Absolut Kurant


Šī brīnišķīgā dzēriena buķete sastāv no degvīna savienojuma ar tikai dabīgiem aromātiem. Dzēriena garša ir ar izteiktiem upeņu toņiem, ar nelieliem mājieniem par nedaudz jūtamo rūgtumu un saldumu.

Absolut Kurant ražots no upenēm — tālā vīnogu radinieka.

Degvīns pirmo reizi parādījās 1992. gadā.

Absolut Peppar


Degvīnam Absolut Peppar piemīt nesalīdzināmi tīrs, bagātīgs un pikants aromāts. Degvīnā tiek izmantota brīnišķīga piparu buķete, ko veido asais sarkanais pipars Capsicum un zaļais pipars Jalapeño, kas piešķir dzērienam raksturīgo pikantumu.

Degvīna Absolut Peppar vēsture un izcelsme tirgū parādījās 1986.gadā, kad dzērienos un pavārmākslas virtuvē īpaši iecienīja stipras, izteiksmīgas garšas — konkrēti piparu. Jau no seniem laikiem piparus lieto medicīniskos un pārtikas nolūkos. Senos laikos jūrnieki piparus ņēma līdzi ceļojumos kā līdzekli slimību novēršanai un redzes uzlabošanai.

Absolut Raspberry

Absolut Raspberry ražo no gatavām avenēm un ziemas kviešiem (salcietīgiem graudiem), kas no gadsimtiem ilgās pieredzes ir vislabākie lieliska degvīna ražošanai. Degvīnu ražo no avota ūdens, kurš pieder ražotājam.

Šī lieliskā dzēriena buķete sastāv no degvīna savienojuma ar dabiskiem aveņu aromātiem. Cukuru nepievieno. Garša — savvaļas, bagāta, piesātināta ar nogatavojušos aveņu niansēm, ar ilgstošo svaigu augļu pēcgaršas sajūtu.

Pirmo reizi degvīns parādījās 2004.gadā. Pirmo reizi kazino spēļu zālē parādījās tikai 2009. gadā.

Absolut Vanilia

Absolut Vanilia ražo no dabīgās vaniļas un ziemas kviešiem (salcietīgiem graudiem), kas no gadsimtiem ilgās pieredzes ir vislabākie lieliska degvīna ražošanai. Degvīnu ražo no avota ūdens, kurš pieder ražotājam.

Šī lieliskā dzēriena buķete sastāv degvīna savienojuma ar tikai dabīgiem aromātiem. Degvīns ir ražots dabīgas vaniļas. Lai tiktu atklāts vaniļas aromātu pilns spektrs, izmanto visas pākstiņas daļas. Šim degvīnam piemīt bagāta, izteikta un daudzveidīga vaniļas garša, papildināta ar īrisu toņiem un tumšās šokolādes pustoņiem.

Degvīns pirmo reizi parādījās 2003.gadā.
--> Read more...

pirmdiena, 2018. gada 2. jūlijs

Būtiskākais par ātrajiem kredītiem 2018. gadā

Šajos laikos jau ir ierasts, ka izveidojas nepatīkama finansiālā situācija. Esiet spiesti aizņemties no radiniekiem, draugiem, kaimiņiem? Vai varbūt nevēlaties, ka Jums tuvi cilvēki uzzinātu par naudas trūkumu? Ir izeja – ātrs kredīts.

Ja plānojat aizņemties kredītu, tad pats svarīgākais ir salīdzināt vairākus piedāvājumus. Pieredze liecina, ka vienīgā jēdzīgā opcija ir kredīts bez 0% 0% 0% maksas, t.i. aizdevums uz laiku līdz 30 – 60 (2018 dati) dienām bez komisijas maksas, taču visi kredīti nav vienādi. Atšķirīgas ir procentu likmes, naudas izsniegšanas ātrums u.c. faktori. To visu varētu gari aprakstīt, taču daudz vienkāršāk ir aplūkot, kuri aizdevumi internetā ir izdevīgākie.

Kredīta pieteikumi, kuri iesniegti ārpus darba laika, tiks apkalpoti nākamās darba dienas pirmajās minūtēs.

Aizdevumu klients var saņemt 5-15 minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas.
Pirmie klienti var saņemt kredītus līdz 1000 EUR. Lojāliem klientiem pieejamas atbilstoši lielākas naudas summas. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.

Reģistrēti klienti pieteikumus var iesniegt pat SMS īsziņas veidā. Šī iemesla dēļ aizdevumu var saņemt pat atpūšoties pie ezera, kafejnīcā, lauku mājā vai ārzemēs, ja vien esiet sasniedzami ar telefona vai interneta palīdzību.

Aizdevuma atgriešanas termiņu izvēlas klients. Un pie tam aizdevumu var saņemt jebkurā nedēļas darba dienā.

Šajos laikos jau ir ierasts, ka izveidojas nepatīkama finansiālā situācija. Esiet spiesti aizņemties no radiniekiem, draugiem, kaimiņiem? Vai varbūt nevēlaties, ka Jums tuvi cilvēki uzzinātu par naudas trūkumu?

Kādā veidā var saņemt mini aizdevumu? Kādiem kritērijiem ir jāatbilst, vēloties saņemt kredītu? Vai vajadzīga drošības nauda? Vai varbūt galvotājs?

Aizdevējs nodrošina, ka jūsu personas dati netiks izpausti trešajām personām un tiks aizsargāti balstoties uz Latvijas Republikas datu aizsardzības likuma un uz citiem tiesību aktiem un to prasībām.
--> Read more...

trešdiena, 2017. gada 14. jūnijs

Kā samaksāt aizdevumu

Populārākā aizdevuma atmaksas metode ir izmantojot interneta banku, jo tādā veidā Jums ir iespēja atmaksāt aizdevumu ātri un neizejot no mājām. Šo kredītu uz vairākiem mēnešiem izvēlās tie kredītu ņēmēji, kuriem nepieciešama nauda, taču skaidri zina to, ka viena mēneša laikā nespēs atmaksāt. Tādā veidā, kredītu ņēmējs iegūst vairāk laiku, lai sakrātu pietiekoši daudz, lai varētu nomaksāt aizdevumu pa daļām. Nekad nav viegli veikt pilnu aizdevuma atmaksu, tāpēc ir svarīgi, ka Jūs kārtīgi pārdomāja savu izvēli, pirms aizņematies lielāku naudas summu uz īsu laika posmu.


Vivus.lv - nauda Tavā kontā tikai 5 minūtēs!

Kredīta piemērs, ja ņemam naudu uz vairākiem mēnešiem ar ikmēneša maksājumiem:

Maksājuma datums
Pamatsummas maksājums EUR
Procentu maksājums EUR
Kopējais maksājums EUR
18.88
31.11
49.99

20.35
29.64
49.99
21.93
28.06
49.99

23.64
26.35
49.99

25.48
24.51
49.99
27.46
22.53
49.99
29.59
20.40
49.99

31.90
18.09
49.99
34.38
15.61
49.99
37.05
12.94
49.99

39.93
10.06
49.99
43.04
6.95
49.99
46.37
3.62
49.99

Gudrāk ir aizņemties kredītu uz vairākiem mēnešiem, kā to piedāvā vivus.lv kredīti, lai aizdevumu varētu izmaksāt pa daļām. Pirms kredīta ņemšanas ir ieteicams padomāt par to vai aizdevums patiešām ir nepieciešams un cik reāla ir atmaksa. Dažreiz ir situācijas, kad var iztikt bez ātrā kredīta. Ja Jūs šaubāties par to kādu vivus aizdevuma veidu izvēlēties, tad apskatiet vairāku ātro kredītu kompāniju piedāvājumus. Ir kredītu devēji, kuri spēj piešķirt aizdevumu uz vairākiem mēnešiem ar krietni vien zemākiem aizdevuma procentiem, nekā to konkurenti. Tāpēc apskatiet vairākus kredītu piedāvājumus, jo ķerties pie pirmā kredītu devēja, kurš ir gatavs Jums piešķirt aizdevumu, nav ieteicams. Aizņemieties atbildīgi!
--> Read more...

ceturtdiena, 2017. gada 1. jūnijs

Kad pieteikties ātrajiem kredītiem?

Piesakieties ātrajam kredītam tikai tad, ja Jums nav citas iespējas. Ātro kredītu sniedzēji parasti iekasē no aizņēmējiem augstākas procentu likmes, tāpēc Jums vajadzētu izpētīt citas metodes, kā iegūt ātru naudu, pirms izlemšanas par ātro kredītu. Jūs varētu, piemēram, aizņemties naudu no draugiem vai ģimenes.

Mēģiniet neizvairīties no Jūsu aizdevēja, ja Jūs nespējat atmaksāt savu kredītu. Viņu parādu piedzinēji var būt biedējoši, ja tie mēģina iegūt no Jums nenomaksāto kredītu. Protams, ka Jums vajadzētu izņemt šāda veida kredītu tikai tad, ja tas ir absolūti nepieciešams. Jums nevajadzētu to darīt, ja Jūs vienkārši vēlaties doties atvaļinājumā vai iegādāties nevajadzīgas preces. No otras puses, ārkārtas situācijās šie kredīti var būt ļoti noderīgi.

Rūpīgi noskaidrojiet īsto summu, ko ātrais kredīts Jums izmaksās. Vairumā gadījumu, Jūs varat uzzināt par maksām, izlasot smalko druku.

Sekojiet līdzi visām noteikumu izmaiņām, ko veic Jūsu aizdevējs vai ko veic Latvijas Republika attiecībā uz aizdevējiem. Jums jāsaprot, kādas ir noteikumu izmaiņas un kā tās ietekmē Jūs un Jūsu kredītu pirms līguma parakstīšanas.

Cilvēkiem, kas ir iestrēguši tādā situācijā, kur tiem ir vairāk nekā viens ātrais kredīts, ir nepieciešams apsvērt alternatīvas, kā nomaksāt visus kredītus.

Nemelojiet par saviem ienākumiem, piesakoties ātrajam kredītam. Tā nav laba ideja, jo aizdevējs piešķirs Jums vairāk, nekā Jūs varat ērti atļauties atmaksāt atpakaļ. Tā rezultātā, Jūs galu galā būsiet sliktākā finansiālā situācijā nekā iepriekš. Atcerieties, ka nepatiesas pieteikums tiks noraidīts. Aizdevējiem var būt pieejama arī cita informācija par aizņēmējiem.
--> Read more...

pirmdiena, 2017. gada 1. maijs

Kā dzīvot bez kredītkartes? 2. daļa

No sākuma - pirmo daļu, un tad atpakaļ šeit!

Es pilnīgi noteikti izjūtu baudu, plānojot savus pirkumus un nospraužot savus finanšu mērķus. Izdevumu plānošanas sākumā es ieteiktu pierakstīt katru iegādāto pirkumu, katru izmaksu no bankomāta, katru dāvanu un citādi iegūtus līdzekļus. Tāpat es iesaku pierakstīt savas idejas un pat visvienkāršākās vajadzības, kas „ienāk galvā” – tas nekas, ka to amplitūda varētu, domājams, vienam cilvēkam sniegties no vates kociņiem līdz personīgās mājas iegādei. Tādējādi es iegūstu kontroli pār savām izmaksām un zināmā mērā varu kontrolētarī savu nākotni. Būs brīži, kad to noteiks augstākā vara vai liktenis - kā nu kurš to nosauks, taču nejaušībai ar šādu metodi, manuprāt, ir atvēlēta visai sīka vieta.

Esmu atteikusies no impulsīviem pirkumiem un pirkšanas iepirkšanās procesa dēļ. Te es atļauju sev mazliet paspēlēties ar savām iespējām, proti, esmu pārcēlusi iegribas uz nepieciešamo mantu sarakstu, bet pieveru acis uz šiem mazajiem meliem. Kā attaisnojumu es izmantoju to, ka manas finanšu iespējas gadu gaitā ir nedaudz augušas. Turklāt bez spēles dzīve vienkārši kļūtu sausa un neinteresanta.

Kaut gan šie plastmasas gabaliņi – kredītkartes - ir tikai nieka centu vērti, tie sniedz prestižu, īpaši, ja to uzsver banku sistēma. Sākumā es domāju, ka man jāatsakās no šī prestiža, no attieksmes, kas man vienmēr tika izrādīta bankā – ka esmu viena no izredzētajiem (visu cieņu industrijai – tas Jums izdodas joprojām). Taču, to saglabājot, es joprojām labprāt ļauju bankas darbiniekiem sniegt man prieku – man ļoti patīk apkalpošanas kultūras uzlabojumi pēdējā divdesmit gadē –, tomēr es sāku nepiekrist naudas tieksmei manipulēt ar manām sajūtām.

Rezumējot – ja tiekat pāri naudas emocionālajai piesaistei, tad visgrūtākais ir paveikts. Bezkaislīga nostāja attiecībās ar naudas varu ir atslēga uz dzīvi bez kredītiem.
--> Read more...

trešdiena, 2017. gada 26. aprīlis

Kredīts – sākot no 18 gadiem

Kredīts ir iespēja īsā laikā saņemt naudu, sevišķi situācijās, kad personai ir nepieciešams papildus naudu saņemt uzreiz. Lai arī pieteikties SMS kredītam var gan cilvēki ar bez darba vietas, gan cilvēki bez kredītsaistībām, ir dažas prasības, kas jāievēro, lai kredīts tiktu apstiprināts. Sākotnēji lielākā daļa kredītkompāniju pieteikties kredītam ļaus ikvienai pilngadīgai personai (vismaz 18 gadus veca), bet biežāk no 20 un 21 gada vecuma. Galvenais nosacījums, lai varētu saņemt SMS kredītu ir nevainojama kredītvēsture. Nevainojama kredītvēsture nozīmē to, ka Jums nav kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības.

Kā notiek SMS kredīta saņemšana?


SMS kredīta pieteikuma formas aizpildīšana ir pirmais solis, un to var izdarīt ikviena pilngadīga persona, kurš ir Latvijas Republikas pastāvīgs iedzīvotājs (gan pilsonis, gan nepilsonis). Saņemt SMS kredīta apstiprinājumu ir daudz vieglāk nekā iegūt apstiprinājumu parastajiem kredītiem. Privātpersonas, kuras ir saņēmušas atteikumu kredītam citur var vērsties pie ātro kredītu aizdevējiem, lai saņemtu ātru īstermiņa kredītu.

Ja Jums ir nepieciešamība pēc auto remonta, ja nepieciešama nauda dzimšanas dienas dāvanai, esat aizkavējies ar rentes vai hipotēku maksājumiem, vai Jums vienkārši nepieciešama nauda mēbeļu iepirkšanai – saskaņā ar aizdevēju nosacījumiem – kamēr vien Jūs atbilstat aizdevuma kritērijiem, Jūs varat tērēt savu SMS kredītu pilnīgi brīvi pēc saviem ieskatiem.
--> Read more...

svētdiena, 2017. gada 2. aprīlis

Maziņi kredīti

Ātrie kredīti internetā ir maziņi kredīti, kuri domāti īstermiņa lietošanai. Ātro kredītu saņemšana notiek ar interneta palīdzību, kuriem nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums. Sakarā ar to, ka nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, aizdevējs uzņemas lielāku risku, jo neatmaksāšanas gadījumā, aizdevējam ir daudz grūtāk atgūt aizdodos līdzekļus, taču šāda papildu riska dēļ ātrie kredīti ir par lielākiem procentiem.
--> Read more...

sestdiena, 2017. gada 11. marts

Nīderlande

Nīderlande ir valsts, kurā brīvdienas var baudīt, gan romantiskās un relaksējošās noskaņās, gan arī atrast piedzīvojumus un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku.

Viens no populārākajiem Nīderlandes reģioniem ir Holande. Lielai daļai latviešu šis reģions saistās veikalos nopērkamajiem ziediem un to sēklām, taču tas sevī slēpj arī neaprakstāmi skaistas dabas ainavas, pievilcīgas smaržas un kultūras bagātības. Dodoties uz Holandi pavasara mēnešos, ceļotāju acīm paveras dzīvu ziedu gleznas, ko veido tulpju un narcišu lauki, kas uzziedējuši visās varavīksnes krāsās. Šajā periodā brīnišķīgo ziedu smaržu, iespējams, sajust pat transporta līdzekļa salonā. Pienākot vasarai, pavasara ziedus nomaina rozes un citi sezonālie augi, kas turpina pārsteigt ar savu krāšņumu un reibinošo aromātu.

Nīderlande pazīstama arī ar tās sakārtoto pilsētvidi un daudzajiem velosipēdistiem tajā, tāpēc arī doties prom no dabas un savā maršrutā iekļaujot kādu no Nīderlandes lielpilsētām, Jūs noteikti nebūsiet vīlies, jo arī metropolēs ir ļoti daudz interesantu objektu, ko apkasīt, turklāt uz tiem var nokļūt izmantojot vienu no nīderlandiešu iecienītākajiem transporta līdzekļiem – velosipēdu.

Par Nīderlandes pazīstamākajām pilsētām varētu dēvēt Roterdamu, kurā atrodas Eiropas lielākā osta un, protams, Amsterdamu, kas būdama valsts galvaspilsēta, vilina gan kultūras mīļotājus, gan arī ballīšu cienītājus un tos, kas izslāpuši pēc jauniem piedzīvojumiem. Amsterdamu īpašie cienījuši arī gados jauni ceļotāji, kas šo ceļojumu galamērķi izvēlas plaši izslavētās naktsdzīves un izklaides iespēju dēļ.

No Latvijas uz Nīderlandi iespējams ceļot gan pa sauszemi, gan izmantojot gaisa transporta pakalpojumus. Latvijas tūristi īpaši iecienījusi ceļojumus uz Holandi Tulpju ziedēšanas laikā, kā arī atpūtas braucienus uz Amsterdamu. Dažāda veida ceļojumus uz Nīderlandi un tās robežvalstīm, iespējams, atrast arī tūrisma aģentūru piedāvājumu klāstos.

Sakravājiet somu savlaicīgi

Ir ieteicams izveidot sarakstu ar visiem priekšmetiem, ko Jums būs nepieciešams ņemt līdzi, dodoties ģimenes brīvdienās. Bērnu somas var piepildīt ar rotaļlietām, krāsojamām grāmatām un cita veida izklaidēm, taču tikpat svarīgi ir ņemt līdzi praktisku apģērbu, pirmās palīdzības preces un ikdienas higiēnas līdzekļus. Pases un citi svarīgi dokumenti ir jāpārbauda un droši jānoglabā personiskajās somās, kā arī ģimenes ceļojumu apdrošināšana jāglabā drošā, pieejamā vietā.

Nīderlandes sabiedrība ir visai viesmīlīga un labprāt uzņem viesus, vienlaicīgi daloties ar savas valsts kultūru un tradīcijām, kas šajā valstī ir pat ļoti bagātīgas. Lai saņemtu viesmīlības devu, uzzinātu ko jaunu, vai vienkārši izbaudītu relaksējošu un spirdzinošu atpūtu, nekavējieties un ieplānojiet savu Nīderlandes vizīti jau tagad.
--> Read more...

trešdiena, 2017. gada 1. marts

Procentu patiesība

Ja skatās uz to, ka ātrie kredīti tiek ņemti neregulāri un tikai nopietnu nepieciešamību gadījumos, tad procentu likme nav nemaz tik liela. Jāpiebilst, ka ātrie kredīti ir domāti uz termiņu līdz mēnesim un retos gadījumos ilgāk. Parasti, kad tiek piesauktas lielās procentu likmes, tad tiek aizmirsts, ka šie kredīti netiek izmantoti ilgtermiņā, bet GPL likme, kā jau nosaukums pats pasaka, ir domāta, lai aprēķinā kredīta izmaksas gada garuma. GPL ir gada procentu likme ar tās palīdzību var noteikt kredīta izmaksas. Īstās procentu likmes ātrajiem kredītiem var būt dažādas. Vidēji par 100 eiro kredītu uz vienu mēnesi ir jāatmaksā no 10 līdz 30 eiro, kas nozīmē, ka ātrie kredītu tiek izsniegti ar procentu likmi no 10 līdz 30 % mēnesī. Tas nozīmē, ka par kopējā atmaksājamā summa būs 110 līdz 130 eiro par to, ka aizdevējs aizdeva 100 eiro.

Summas, kuras tiek aizdotas šāda veida kredītiem, ātro kredītu uzņēmumos svārstās no 5 līdz pat 1000 eiro, kas atkarīgs no aizdevēja politikas.

Ātrie kredīti ir piemēroti steidzamos un neplānotos gadījumos, kad nepieciešama konkrēta summa noteiktam pakalpojumam vai pirkumam. Ātro kredītu aizdevēji nejautā, kādiem mērķiem kredīts tiek ņemts. Katram pašam ir jāizvērtē kredīta vajadzība un kredīta atmaksas iespēja.
--> Read more...

sestdiena, 2017. gada 18. februāris

Individuālā pirktspēja

Jums vienmēr vajadzētu izvērtēt savu pirktspēju, ņemot vērā Jūsu ikmēneša budžetu. Jums nav jābūt finanšu ekspertam, lai to izdarītu. Tas ir vienkāršs uzdevums, kurā Jums ir jāaprēķina Jūsu ikmēneša ienākumi un izdevumi un tas, cik daudz naudas Jūs varat atļauties tērēt, lai iegādātos jaunas preces. Pat ja budžets var mainīties, vispārēja plānošana vienmēr ir iespējama. Internetā ir pieejami budžeta kalkulatori, kas palīdzēs Jums šajā procesā. Plānojot savu budžetu, Jūs spēsiet noteikt savu pirktspēju un varēsiet noteikt, kādu finansiālo palīdzību Jūs varat meklēt jauniem pirkumiem.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija