otrdiena, 2019. gada 7. maijs

Degvīns no Absolut

Absolute — tiek ražots Åhus vietiņā Zviedrijā, kur aug kvieši, kas dod mīksto raksturu šim degvīnam. Degvīns tiek ražots no ziemas kviešiem (salcietīgiem graudiem), kuri kā to rāda gadsimtu pieredze, ir vislabākie lieliska degvīna ražošanai. Degvīns tiek ražots, pamatojoties uz avota ūdens, kas pieder ražotājam.Ražošana vienā vietā un vietējo izejvielu izmantošana ļauj kompānijai Absolut Spirits izmantot visu ražošanas posmu pilnīgo kontroli un nodrošina šī degvīna katrai lāsei kvalitāti, kas atbilst kompānijas augstajam standartam. Garša bagāta, mīksta un līdzena, ar skaidri izteiktu graudu garšu, bet šī lieliskā dzēriena buķete sastāv no degvīna maisījuma tikai ar dabiskiem aromātiem.

1879.gadā Lars Olsson Smith, „Degvīna Karalis”, reģistrēja degvīna tirdzniecības zīmi kā Absolut Rent Brännvin (Pilnīgi Tīrs Degvīns). Viņš radīja jaunu lielisku degvīna destilēšanas veidu: destilēšanas nepārtraukto process. Un līdz šodienai degvīns iziet šo procesu, kaut ar laiku tas tika papildināts.

Absolut Citron


Degvīna uzlējumu ražošana — gadsimtu tradīcija, kura balstās gan uz medicīniskiem, gan uz gastronomiskiem apsvērumiem. Pagātnē gandrīz katrā ģimenē bija sava slepenā recepte. Aromatizētos degvīnus neuzglabāja pārāk ilgi, lai nemainītos garša, neveidotos duļķes un nogulsnes.

Šodien Absolut Citron tiek ražots, balstoties uz tehnoloģijām, kuras saglabā citrusaugu vissmalkākās smaržu nianses, esot ideālam dzēriena caurspīdīgumam un izturībai.

Degvīns Absolut Citron pirmo reizi tika parādīts 1988. gadā kā atvēsinošs dzēriens, kas lieliski harmonē ar moderno dzīves stilu.

Absolut Citron ražo no atlasītiem graudiem un aromatizē ar dabīgām citrusa esencēm. Dzērienam ir raksturīga svaiga, izteikta un tīra garša ar raksturīgu sausumu. Dominē citrona pustonis, bet tajā laikā greipfrūts un mandarīns piešķir garšai pilnīgumu, bet laims — svaigumu.

Absolut Kurant


Šī brīnišķīgā dzēriena buķete sastāv no degvīna savienojuma ar tikai dabīgiem aromātiem. Dzēriena garša ir ar izteiktiem upeņu toņiem, ar nelieliem mājieniem par nedaudz jūtamo rūgtumu un saldumu.

Absolut Kurant ražots no upenēm — tālā vīnogu radinieka.

Degvīns pirmo reizi parādījās 1992. gadā.

Absolut Peppar


Degvīnam Absolut Peppar piemīt nesalīdzināmi tīrs, bagātīgs un pikants aromāts. Degvīnā tiek izmantota brīnišķīga piparu buķete, ko veido asais sarkanais pipars Capsicum un zaļais pipars Jalapeño, kas piešķir dzērienam raksturīgo pikantumu.

Degvīna Absolut Peppar vēsture un izcelsme tirgū parādījās 1986.gadā, kad dzērienos un pavārmākslas virtuvē īpaši iecienīja stipras, izteiksmīgas garšas — konkrēti piparu. Jau no seniem laikiem piparus lieto medicīniskos un pārtikas nolūkos. Senos laikos jūrnieki piparus ņēma līdzi ceļojumos kā līdzekli slimību novēršanai un redzes uzlabošanai.

Absolut Raspberry

Absolut Raspberry ražo no gatavām avenēm un ziemas kviešiem (salcietīgiem graudiem), kas no gadsimtiem ilgās pieredzes ir vislabākie lieliska degvīna ražošanai. Degvīnu ražo no avota ūdens, kurš pieder ražotājam.

Šī lieliskā dzēriena buķete sastāv no degvīna savienojuma ar dabiskiem aveņu aromātiem. Cukuru nepievieno. Garša — savvaļas, bagāta, piesātināta ar nogatavojušos aveņu niansēm, ar ilgstošo svaigu augļu pēcgaršas sajūtu.

Pirmo reizi degvīns parādījās 2004.gadā. Pirmo reizi kazino spēļu zālē parādījās tikai 2009. gadā.

Absolut Vanilia

Absolut Vanilia ražo no dabīgās vaniļas un ziemas kviešiem (salcietīgiem graudiem), kas no gadsimtiem ilgās pieredzes ir vislabākie lieliska degvīna ražošanai. Degvīnu ražo no avota ūdens, kurš pieder ražotājam.

Šī lieliskā dzēriena buķete sastāv degvīna savienojuma ar tikai dabīgiem aromātiem. Degvīns ir ražots dabīgas vaniļas. Lai tiktu atklāts vaniļas aromātu pilns spektrs, izmanto visas pākstiņas daļas. Šim degvīnam piemīt bagāta, izteikta un daudzveidīga vaniļas garša, papildināta ar īrisu toņiem un tumšās šokolādes pustoņiem.

Degvīns pirmo reizi parādījās 2003.gadā.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija