ceturtdiena, 2017. gada 1. jūnijs

Kad pieteikties ātrajiem kredītiem?

Piesakieties ātrajam kredītam tikai tad, ja Jums nav citas iespējas. Ātro kredītu sniedzēji parasti iekasē no aizņēmējiem augstākas procentu likmes, tāpēc Jums vajadzētu izpētīt citas metodes, kā iegūt ātru naudu, pirms izlemšanas par ātro kredītu. Jūs varētu, piemēram, aizņemties naudu no draugiem vai ģimenes.

Mēģiniet neizvairīties no Jūsu aizdevēja, ja Jūs nespējat atmaksāt savu kredītu. Viņu parādu piedzinēji var būt biedējoši, ja tie mēģina iegūt no Jums nenomaksāto kredītu. Protams, ka Jums vajadzētu izņemt šāda veida kredītu tikai tad, ja tas ir absolūti nepieciešams. Jums nevajadzētu to darīt, ja Jūs vienkārši vēlaties doties atvaļinājumā vai iegādāties nevajadzīgas preces. No otras puses, ārkārtas situācijās šie kredīti var būt ļoti noderīgi.

Rūpīgi noskaidrojiet īsto summu, ko ātrais kredīts Jums izmaksās. Vairumā gadījumu, Jūs varat uzzināt par maksām, izlasot smalko druku.

Sekojiet līdzi visām noteikumu izmaiņām, ko veic Jūsu aizdevējs vai ko veic Latvijas Republika attiecībā uz aizdevējiem. Jums jāsaprot, kādas ir noteikumu izmaiņas un kā tās ietekmē Jūs un Jūsu kredītu pirms līguma parakstīšanas.

Cilvēkiem, kas ir iestrēguši tādā situācijā, kur tiem ir vairāk nekā viens ātrais kredīts, ir nepieciešams apsvērt alternatīvas, kā nomaksāt visus kredītus.

Nemelojiet par saviem ienākumiem, piesakoties ātrajam kredītam. Tā nav laba ideja, jo aizdevējs piešķirs Jums vairāk, nekā Jūs varat ērti atļauties atmaksāt atpakaļ. Tā rezultātā, Jūs galu galā būsiet sliktākā finansiālā situācijā nekā iepriekš. Atcerieties, ka nepatiesas pieteikums tiks noraidīts. Aizdevējiem var būt pieejama arī cita informācija par aizņēmējiem.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija