trešdiena, 2017. gada 26. aprīlis

Kredīts – sākot no 18 gadiem

Kredīts ir iespēja īsā laikā saņemt naudu, sevišķi situācijās, kad personai ir nepieciešams papildus naudu saņemt uzreiz. Lai arī pieteikties SMS kredītam var gan cilvēki ar bez darba vietas, gan cilvēki bez kredītsaistībām, ir dažas prasības, kas jāievēro, lai kredīts tiktu apstiprināts. Sākotnēji lielākā daļa kredītkompāniju pieteikties kredītam ļaus ikvienai pilngadīgai personai (vismaz 18 gadus veca), bet biežāk no 20 un 21 gada vecuma. Galvenais nosacījums, lai varētu saņemt SMS kredītu ir nevainojama kredītvēsture. Nevainojama kredītvēsture nozīmē to, ka Jums nav kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības.

Kā notiek SMS kredīta saņemšana?


SMS kredīta pieteikuma formas aizpildīšana ir pirmais solis, un to var izdarīt ikviena pilngadīga persona, kurš ir Latvijas Republikas pastāvīgs iedzīvotājs (gan pilsonis, gan nepilsonis). Saņemt SMS kredīta apstiprinājumu ir daudz vieglāk nekā iegūt apstiprinājumu parastajiem kredītiem. Privātpersonas, kuras ir saņēmušas atteikumu kredītam citur var vērsties pie ātro kredītu aizdevējiem, lai saņemtu ātru īstermiņa kredītu.

Ja Jums ir nepieciešamība pēc auto remonta, ja nepieciešama nauda dzimšanas dienas dāvanai, esat aizkavējies ar rentes vai hipotēku maksājumiem, vai Jums vienkārši nepieciešama nauda mēbeļu iepirkšanai – saskaņā ar aizdevēju nosacījumiem – kamēr vien Jūs atbilstat aizdevuma kritērijiem, Jūs varat tērēt savu SMS kredītu pilnīgi brīvi pēc saviem ieskatiem.
--> Read more...

svētdiena, 2017. gada 2. aprīlis

Maziņi kredīti

Ātrie kredīti internetā ir maziņi kredīti, kuri domāti īstermiņa lietošanai. Ātro kredītu saņemšana notiek ar interneta palīdzību, kuriem nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums. Sakarā ar to, ka nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, aizdevējs uzņemas lielāku risku, jo neatmaksāšanas gadījumā, aizdevējam ir daudz grūtāk atgūt aizdodos līdzekļus, taču šāda papildu riska dēļ ātrie kredīti ir par lielākiem procentiem.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija