trešdiena, 2017. gada 1. marts

Procentu patiesība

Ja skatās uz to, ka ātrie kredīti tiek ņemti neregulāri un tikai nopietnu nepieciešamību gadījumos, tad procentu likme nav nemaz tik liela. Jāpiebilst, ka ātrie kredīti ir domāti uz termiņu līdz mēnesim un retos gadījumos ilgāk. Parasti, kad tiek piesauktas lielās procentu likmes, tad tiek aizmirsts, ka šie kredīti netiek izmantoti ilgtermiņā, bet GPL likme, kā jau nosaukums pats pasaka, ir domāta, lai aprēķinā kredīta izmaksas gada garuma. GPL ir gada procentu likme ar tās palīdzību var noteikt kredīta izmaksas. Īstās procentu likmes ātrajiem kredītiem var būt dažādas. Vidēji par 100 eiro kredītu uz vienu mēnesi ir jāatmaksā no 10 līdz 30 eiro, kas nozīmē, ka ātrie kredītu tiek izsniegti ar procentu likmi no 10 līdz 30 % mēnesī. Tas nozīmē, ka par kopējā atmaksājamā summa būs 110 līdz 130 eiro par to, ka aizdevējs aizdeva 100 eiro.

Summas, kuras tiek aizdotas šāda veida kredītiem, ātro kredītu uzņēmumos svārstās no 5 līdz pat 1000 eiro, kas atkarīgs no aizdevēja politikas.

Ātrie kredīti ir piemēroti steidzamos un neplānotos gadījumos, kad nepieciešama konkrēta summa noteiktam pakalpojumam vai pirkumam. Ātro kredītu aizdevēji nejautā, kādiem mērķiem kredīts tiek ņemts. Katram pašam ir jāizvērtē kredīta vajadzība un kredīta atmaksas iespēja.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija