sestdiena, 2017. gada 11. marts

Nīderlande

Nīderlande ir valsts, kurā brīvdienas var baudīt, gan romantiskās un relaksējošās noskaņās, gan arī atrast piedzīvojumus un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku.

Viens no populārākajiem Nīderlandes reģioniem ir Holande. Lielai daļai latviešu šis reģions saistās veikalos nopērkamajiem ziediem un to sēklām, taču tas sevī slēpj arī neaprakstāmi skaistas dabas ainavas, pievilcīgas smaržas un kultūras bagātības. Dodoties uz Holandi pavasara mēnešos, ceļotāju acīm paveras dzīvu ziedu gleznas, ko veido tulpju un narcišu lauki, kas uzziedējuši visās varavīksnes krāsās. Šajā periodā brīnišķīgo ziedu smaržu, iespējams, sajust pat transporta līdzekļa salonā. Pienākot vasarai, pavasara ziedus nomaina rozes un citi sezonālie augi, kas turpina pārsteigt ar savu krāšņumu un reibinošo aromātu.

Nīderlande pazīstama arī ar tās sakārtoto pilsētvidi un daudzajiem velosipēdistiem tajā, tāpēc arī doties prom no dabas un savā maršrutā iekļaujot kādu no Nīderlandes lielpilsētām, Jūs noteikti nebūsiet vīlies, jo arī metropolēs ir ļoti daudz interesantu objektu, ko apkasīt, turklāt uz tiem var nokļūt izmantojot vienu no nīderlandiešu iecienītākajiem transporta līdzekļiem – velosipēdu.

Par Nīderlandes pazīstamākajām pilsētām varētu dēvēt Roterdamu, kurā atrodas Eiropas lielākā osta un, protams, Amsterdamu, kas būdama valsts galvaspilsēta, vilina gan kultūras mīļotājus, gan arī ballīšu cienītājus un tos, kas izslāpuši pēc jauniem piedzīvojumiem. Amsterdamu īpašie cienījuši arī gados jauni ceļotāji, kas šo ceļojumu galamērķi izvēlas plaši izslavētās naktsdzīves un izklaides iespēju dēļ.

No Latvijas uz Nīderlandi iespējams ceļot gan pa sauszemi, gan izmantojot gaisa transporta pakalpojumus. Latvijas tūristi īpaši iecienījusi ceļojumus uz Holandi Tulpju ziedēšanas laikā, kā arī atpūtas braucienus uz Amsterdamu. Dažāda veida ceļojumus uz Nīderlandi un tās robežvalstīm, iespējams, atrast arī tūrisma aģentūru piedāvājumu klāstos.

Sakravājiet somu savlaicīgi

Ir ieteicams izveidot sarakstu ar visiem priekšmetiem, ko Jums būs nepieciešams ņemt līdzi, dodoties ģimenes brīvdienās. Bērnu somas var piepildīt ar rotaļlietām, krāsojamām grāmatām un cita veida izklaidēm, taču tikpat svarīgi ir ņemt līdzi praktisku apģērbu, pirmās palīdzības preces un ikdienas higiēnas līdzekļus. Pases un citi svarīgi dokumenti ir jāpārbauda un droši jānoglabā personiskajās somās, kā arī ģimenes ceļojumu apdrošināšana jāglabā drošā, pieejamā vietā.

Nīderlandes sabiedrība ir visai viesmīlīga un labprāt uzņem viesus, vienlaicīgi daloties ar savas valsts kultūru un tradīcijām, kas šajā valstī ir pat ļoti bagātīgas. Lai saņemtu viesmīlības devu, uzzinātu ko jaunu, vai vienkārši izbaudītu relaksējošu un spirdzinošu atpūtu, nekavējieties un ieplānojiet savu Nīderlandes vizīti jau tagad.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija