otrdiena, 2017. gada 3. janvāris

Ko var nopirkt par 10 eiro? Turpinājums!

Jau rakstījām, ko var nopirkt par desmit eiro naudiņām. šī tēma ir tik interesanta, ka nolēmām paturpināt par to, ko var nopirkt par desmit eiro!Par desmit eiro mēs varam apmeklēt šobrīd vientulīgo Jūrmalas liedagu! Vienīgais nosacījums - braucam trijatā ar vilcienu (3 x 2,73 EUR = 8,19 EUR) un ēdam pēdējo sezonas saldējumu brīvā dabā (ļoti uzmanīgi!) 3 x 0,60 = 1,80. Santīms - Majoru strūklakā „uz atgriešanos”.

Maksājums par divu rudens vai ziemas apavu pāru papēžu pasitnīšiem - tieši desmit eiro. Varam izmazgāt vasaras melleņu lasīšanā notraipītos kreklus ķīmiskajā tīrītavā (4 x 2,50 EUR = 10 EUR).
Žurnāla IR elektroniskā versija un pieeja žurnālu arhīvam trīs mēnešu periodam maksās 8,55 EUR. Ieprieciniet sevi un uzdāviniet sev abonementu! Par 1,45 EUR iegādājieties melnās šokolādes tāfelīti un baudiet vakara sauli logā...

Uzdāviniet savai mammai vai tētim Baltās pirts apmeklējumu - trešdienās līdz 16 pensionāriem tas maksās tikai 10 EUR. Tallinas ielas pirts senā elpa dziedē garu un miesu, turklāt pilsētas centrā un darbdienā - izmeklēti!

Kafejnīcas apmeklējums par 10 EUR divām steidzīgām dāmām: divas baltas kafijas (2 x 2,80 EUR = 5,60 EUR), mājas saldējumi un sorbeti (2 x 2 EUR). Kur? Madam Brioš Rīgas Biržas muzejā.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija