sestdiena, 2017. gada 28. janvāris

Ko darīt, ja nevaru atmaksāt ātro kredītu?Cilvēkiem bieži rodas jautājums par to, ko darīt ja nespēj atmaksāt ātro kredītu? Šādas situācijas nav patīkamas un Jūsu iespējas ir samērā ierobežotas. Pirmais, ko Jūs varat darīt ir nomaksāt daļu no aizdevuma un atlikušo ātrā kredīta parāda summu pagarināt. Nepareizi ir vispirms pagarināt un pēc tam atmaksāt tik, cik iespējams. Tas nozīmē, ka Jums būs jāmaksā vairāk par aizdevuma pagarināšanu. ja aizņematies pirmo reizi bez procentiem un nespējat atmaksāt aizdevumu, Jūs to varat pagarināt, taču gudri ir izmēģināt aizņemties no citas ātrā kredīta kompānijas, kura arī piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez procentiem. Ar to Jums jābūt pietiekoši, lai nomaksātu iepriekšējo aizdevumu, tādā veidā nepārmaksājot neko. Jūs iegūsiet vēl vienu mēnesi, lai izdomātu kā dabūt pietiekoši daudz naudu, lai veiktu pilnu aizdevuma atmaksu.

Šāda opcija nav labākais risinājums, bet ja cita varianta nav, tad kāpēc neizmantot. Tiem, kuriem ar vienu mēnesi nepietiek, lai sakrātu pietiekoši daudz naudu pilnai aizdevuma atmaksai, ir iespēja atkārtot šo procesu tik daudz reižu, cik ātro kredītu kompānijas Latvijā piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez procentiem. Ja Jums ir parādi vairākās ātro kredītu kompānijās, tad ir ieteicams meklēt veidus kā apvienot visus parādus vienā lielākā kredītā, tādējādi saņemot iespēju atmaksāt aizdevumu ar mazākiem procentiem. Ja Jums ir parādi 5 ātro kredītu kompānijās, tad aizdevuma procentos Jums būs jāpārmaksā ļoti daudz. Tomēr ja visos šos parādus apvieno vienā izdevīgā aizdevumā, tad ikmēneša procenti nemaz nebūs tik lieli un sniegs Jums iespēju veiksmīgi tikt ārā no visiem iekrātajiem parādiem. Ko darīt, ja nespēja atmaksāt vienu ātro kredītu, bet nevelies pagarināt aizdevuma atmaksu, jo uzskati, ka tā ir naudas izniekošana? Šādos gadījumos ir iespēja lūgt palīdzību tuviniekiem un draugiem, jo parāda summa nav liela, kas nozīmē to, ka paziņas tevi neatstās nelaimē.
--> Read more...

piektdiena, 2017. gada 6. janvāris

Ieradumi, kas ieved mūs parādsaistībās

Šodien ir pieejami ļoti daudzi veidi, kā rast palīdzību finansiālu grūtību gadījumos. To veicinājusi finanšu rīku attīstība, socializācijas plašās iespējas, produkti, kas radīti kredītu kultūras attīstīšanai pircējos.

Tomēr šajā iespēju daudzveidībā jāprot izšķirt piedāvājums, kas vajadzīgs tieši Tev. Ar to es vēlos sacīt, ka ne viss, kas ir pieejams, ir arī nepieciešams.

Manuprāt, pieradums, ka vienmēr būs kāds partneris (kolēģis, dzīvesbiedrs, uzņēmuma vadītājs), uz kuru paļauties, ir svarīgs iemesls, kādēļ cilvēki nokļūst parādsaistībās. Cits jautājums, cik viegli šīs saistības ir panesamas. Taču fakts ir pārdomu vērts.

Vēl viens ieradums, kas veicina aizņemšanos un līdz ar to kredītsaistību rašanos, ir viegli iegūstamie aizņēmumi pie nebanku kreditoriem jeb tā saucamie distances kredīti. Shēma ir ļoti vienkārša: Tu atver piecu ātro kredītu devēju vietnes, salīdzini procentu likmes, izvēlies zemāko, reģistrācijas anketā ieraksti savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilā telefona numuru, pats savu ikmēneša ienākumu un izdevumu apjomu, konta numuru, uz kuru pārskaitīt naudu un – lūk! Līdzekļi Tavā kontā jau piecpadsmit minūšu laikā no brīža, kad pieņemts pozitīvs kredīta izsniegšanas lēmums. Piemēram, lai izveidotu lietotāja profilu un pēc brīža saņemtu naudu, Viasms aizdevumu vietnē nepieciešams vienīgi reģistrēties, izvēlēties kredīta summu un termiņu un apstiprināt profilu. Tiesa, aizdevējs ir tiesīgs izskatīt pieejamo kredītņēmēja vēsturi attiecīgos reģistros un vajadzības gadījumā lūgt pierādīt aizņēmēja maksātspēju. Taču, lai pieteiktos, prasības iespējams izpildīt piecu minūšu laikā. Daudzi diemžēl parādsaistību sloga apmērus izjūt vien tad, kad kredīta maksājuma termiņa izpildes brīdī nav iespējams iemaksāt līgumā norādīto summu. Lai tā nenotiktu, skat. FKTK vietni, nodaļu Klientu skola.
--> Read more...

otrdiena, 2017. gada 3. janvāris

Ko var nopirkt par 10 eiro? Turpinājums!

Jau rakstījām, ko var nopirkt par desmit eiro naudiņām. šī tēma ir tik interesanta, ka nolēmām paturpināt par to, ko var nopirkt par desmit eiro!Par desmit eiro mēs varam apmeklēt šobrīd vientulīgo Jūrmalas liedagu! Vienīgais nosacījums - braucam trijatā ar vilcienu (3 x 2,73 EUR = 8,19 EUR) un ēdam pēdējo sezonas saldējumu brīvā dabā (ļoti uzmanīgi!) 3 x 0,60 = 1,80. Santīms - Majoru strūklakā „uz atgriešanos”.

Maksājums par divu rudens vai ziemas apavu pāru papēžu pasitnīšiem - tieši desmit eiro. Varam izmazgāt vasaras melleņu lasīšanā notraipītos kreklus ķīmiskajā tīrītavā (4 x 2,50 EUR = 10 EUR).
Žurnāla IR elektroniskā versija un pieeja žurnālu arhīvam trīs mēnešu periodam maksās 8,55 EUR. Ieprieciniet sevi un uzdāviniet sev abonementu! Par 1,45 EUR iegādājieties melnās šokolādes tāfelīti un baudiet vakara sauli logā...

Uzdāviniet savai mammai vai tētim Baltās pirts apmeklējumu - trešdienās līdz 16 pensionāriem tas maksās tikai 10 EUR. Tallinas ielas pirts senā elpa dziedē garu un miesu, turklāt pilsētas centrā un darbdienā - izmeklēti!

Kafejnīcas apmeklējums par 10 EUR divām steidzīgām dāmām: divas baltas kafijas (2 x 2,80 EUR = 5,60 EUR), mājas saldējumi un sorbeti (2 x 2 EUR). Kur? Madam Brioš Rīgas Biržas muzejā.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija