piektdiena, 2016. gada 14. oktobris

Lietas, ko turīgi cilvēki dara atšķirīgi no pārējiem

Katrs cilvēks kurš nav īsti turīgs uzskata, ka tie kas ir, dzīvo pavisam citu dzīvi. Šiem cilvēkiem nav jākaro ar ikdienišķām problēmām, kas ir daudzu ikdiena. Ir uzskats ka šādi cilvēki dzīvo savu dzivi vienos priekos. Protams, tam ir zināms pamatojums, bet gluži tā tas arī nav. Ikdienas ķibeles un likstas piemeklē visus neskatoties uz to, cik naudas kontā.

Lai arī daudz ir kopīga, ir arī lietas ko turīgi cilvēki patiešām dara atšķirīgi no pārējiem. Lielisks piemērs ir ar pašu naudu. Ja naudas ir maz, tad ir jācenšas to ekonomēt un pelnīt vairāk, bet ja nauda jau ir, tā ir jāizmanto pareizi. Tieši tāpēc daudzi turīgākie cilvēki nevis vienkārši pelna un krāj, bet viņi šo naudu iegulda, viņi liek pašai naudai pelnīt vēl. Šī ir ļoti nozīmīga lieta, kas ne tik turīgiem cilvēkiem var šķist neizprotama, bet tērēt naudu pareizi ir daudz grūtāk kā tērēt to tikai tur kur vajag.
Turīgāki cilvēki izbauda dzīvi pilnvērtīgāk. Tas nenozīmē ka nauda nosaka to, kā varat baudīt dzīvi, bet ja naudas ir mazāk, pat tad ja var to atļauties, cilvēki izvēlas ietaupīt jo ir pie tā pieraduši. Turīgi cilvēki novērtē naudu, bet nebaidās to arī tērēt.

Turīgi cilvēki arī uzņemas lielākus riskus. Cilvēks kurš jau ir nopelnījis naudu, ir guvis pieredzi un zināšanas kā to darīt, mazāk baidās no jauniem izaicinājumiem. Ja naudas ir maz, mēs baidāmies to zaudēt, bet ja tās ir daudz, mēs arī baidāmies to zaudēt, bet, vairumā gadījumu, zinām ka nav iespējams uzvarēt neriskējot.

Turīgi cilvēki saskaras ar visām tām pašām vajadzībām, nepieciešamībām un problēmām kā jebkurš cits, atšķirība ir tur, ka turīgākiem cilvēkiem paveras daudzas citas iespējas kā to visu risināt un ko darīt. Atšķirības nav nemaz tik lielas un uzskats ka turīgi cilvēki dzīvo kardināli atšķirīgu dzīvi no pārējiem ir nedaudz maldīgs.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija