piektdiena, 2016. gada 2. septembris

Kredīts festivālu apmeklējumam?

Vai Jūs bījāt sastopami festivālā Summer Sound? Es tur biju! Es krāju naudu, lai varētu tur nokļūt. Vai es ņemtu kredītu šim nolūkam? Iespējams, jā - vienu reizi. Iespējams, ka šo vienu reizi aizņemoties, es nevarēšu atmaksāt aizdevumu un man nāksies uzsākt darbu kreditētāja uzņēmumā. Iespējams, ka tā būs laba pieredze. Es aizņemtos.

Bet ir cilvēki, kuri ir principā pret kredītiem. Ir cilvēki, kuri domā, ka nespētu kredītu atdot. Ir cilvēki, kuri nesaskata kredīta jēgu paši un nespēj arī piemēroties partnera vēlmei attīstīties. Ar šo cilvēku kādam būtu jāstrādā, tad tiktu saglabātas daudzas partnerattiecības.

Iemesli, kāpēc ņemt (un kāpēc – neņemt) kredītu ir daudz un dažādi. Kāpēc to nenoformēt festivāla apmeklējumam? Pieminētais Summer Sound ir divu dienu ilgs festivāls, kurā piedalās skatuves mākslinieki gan no Latvijas, gan pasaules skatuvēm. 40,- EUR par biļeti un nelieli transporta un nakšņošanas izdevumi papildus kosmopolītiskajai brīvdienu garšai, no vienas puses, nav daudz, no otras – tikai nedaudzi jauni cilvēki var šādu ceļojumu atļauties no savas kabatas un uzreiz. Bet – kāpēc lai pirmais neatkarīgais ceļojums nebūtu tepat – pašmāju produkts, turklāt sasniedzamā attālumā no mājām, ja bažīga mamma vai tētis gaida ziņas divreiz dienā? Tāpēc – ja gribi nosvinēt izlaidumu, Tev ir 18 un labi draugi, apņēmība strādāt, pamatoti naudas līdzekļi un gribasspēks atmaksāt kredītu laikā un pilnā apmērā, attapība un drosme atzīt kļūdas, ja vajadzēs, tad – uz priekšu!

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija