trešdiena, 2016. gada 28. septembris

Kā pareizi apieties ar naudu?

Kā pareizi apieties ar naudu var būt sākumā liekās vienkārši un lielākajai daļai cilvēkiem, šķiet, ka viņi ir spējīgi pareizi apieties ar naudu. Tomēr tas nebūt nav tik vienkārši, kā šķiet. Jo, lai pareizi apietos ar naudu, ir jāsaprot tas, ko katrs no mums spēj un vēlas iegūt savā dzīves laika posmā.

Pareiza apiešanās ar naudu nav tad, kad tu esi spējīgs izdzīvot no algas līdz algai un laicīgi veikt īres, komunālos, siltuma un citus maksājumus. Pavisam vienkāršs jautājums tiem, kuriem šķiet, ka viņi pareizi rīkojas ar naudu. Vai esi kādreiz padomājis, kāpēc tu joprojām īrē dzīvokli? Tā vietā, lai īrētu, tu taču varētu dzīvot pats savā dzīvoklī. Tātad, ja tu joprojām domā, ka pareizi rīkojies ar naudu, tad tagad ir mazliet jāpadomā vai tā tiešām ir?

Tie, kas spēj kontrolēt savus ienākumus, domāt uz priekšu un ļoti pareizi rīkoties ar savu naudu, dažu gadu laikā var tikt paši pie sava dzīvokļa vai nedaudz ilgāka laika posmā arī mājas. Tas, protams, prasītu lielu disciplīnu un pacietību, taču viss ir iespējams.

Saksim ar to kā tad pareizi vajadzētu rīkoties ar naudu. Visiem ir skaidrs, ka dzīvošana no algas līdz algai nevienu no mums dzīvē nekur tālu nenovedīs. Tomēr ja nav citas izvēles, tad diemžēl nāksies kādu laiku tā padzīvot. Iesākumā būtu prātīgi veidot nelielu naudas uzkrājumu. Protams, tas nebūs viegli, bet tāpēc jau ne visi ir uz to spējīgi. Ja dzīvo kopā ar partneri un vēlies tikt pie savas dzīvesvietas, tad viss ir iespējams. Un kopā tas ir krietni vien vieglāk, jo pat tad, kad kādam no partneriem zūd motivācija, tad otrs vienmēr būs līdzās, lai atbalstītu un palīdzētu izturēt.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija