otrdiena, 2016. gada 30. augusts

Kreditors Kredits365.lv

Distances kredīts izskatās ļoti viegli iegūstams aizņēmums, kas tā arī ir. Jūs reģistrējaties internetā, saņemat elektroniskajā pastā paroli, un SMS ziņu ar klienta ID numuru. Ar tiem Jūs varat piekļūt varat piekļūt savam klienta profilam, no kura pieteiksiet kredītu. Uzrādot ienākumus un izdevumus, kā arī izvēloties pareizo aizņēmuma summu, ja Jūsu kredītvēsture ir pozitīva, jau pēc pusstundas kopš reģistrēšanās Jūs varat saņemt naudu savā kontā. Tomēr ir daži nosacījumi, kurus vērts iegaumēt, lai Jūsu acumirklīgais prieks par naudas summu nepārvērstos ilgtermiņa parāda atmaksā.

  1. Ātrais kredīts domāts tikai neilgu finanšu problēmu risināšanai. Tās var būt negaidīti Jūsu tēriņu limitu pārsniedzis rēķins, neparedzēti dažas dienas pirms algas izbeigušies līdzekļi, laika ziņā noteikts starpposms darba maiņas procesā un tamlīdzīgas situācijas. Vajadzības, kuras var atrisināt tikai ilgtermiņā, nesedz ātrie kredīti.
  2. Neizmantojiet Kredits365.lv ātro kredītu citu kredītu atmaksai. Ja Jums ir problēmas ar kāda kredīta maksājuma termiņu un apjomu, vispirms sazinieties ar iepriekšējā kredīta devēju. Gluži tāpat Jums vajadzētu rīkoties, ja Jums rastos problēmas ar Kredits365.lv kredīta atmaksu.
  3. Ātrais kredīts nav paredzēts spontānu un impulsīvu pirkumu apmaksai, ekskluzīvu un dārgu lietu iegādei, kuras neatbilst Jūsu ienākumu līmenim. Ja plānojat kādu pirkumu, kas nav bijis iecerēts, apdomājiet šo vajadzību, ja gribat šim nolūkam izmantot ātro kredītu.

Kredits365.lv pieņem Jūsu kredīta pieteikumus katru darbdienu, kā arī brīvdienās. Taču pieteikumi, kas nosūtīti pēc darba laika beigām, tiek izskatīti nākamās darbdienas sākumā. Patērētāju tiesību aizsardzības likuma grozījumos pieņemts, ka kredīti Latvijā netiek noformēti no 23 līdz 11.
Tas noteikti ir labākais brīdis šajā sadarbībā, jo pilnīgi neatkarīgi no citiem vari apskatīt un uzzināt visu par sev interesējošiem kredītu piedāvājumiem. Varēsi arī atrast visu zibenīgā ātrumā, izmantojot īpašus filtrus un meklēšanas rīkus, jo šie kredītu sniedzēji vienmēr domā par to, lai jūties ērti un patīkami. Arī, ja kāda nianse nav līdz galam saprotama un ir nepieciešama konsultācija, vari to saņemt, esot mājās, dārzā vai darbā, galvenais, lai Tev ir pieeja internetam, kaut vai no mobilā telefona!

Kredits365.lv pieņem Jūsu atteikumu 14 dienu laikā no brīža, kad nauda ieskaitīta Jūsu kontā. Šīs tiesības nosaka Patērētāju tiesību aizsardzības likums. Līgums ar SIA Delta Capital piedāvā vēl citus nosacījumus. Proti, tajā minēti soda procenti par laikā nenomaksātu kredīta maksājumu, kreditora un kredīta ņēmēja pienākumi un tiesības. Lai Jūs nesagaidītu nepatīkami pārsteigumi, rūpīgi izlasiet līguma noteikumus, apsveriet nepieciešamību pēc kredīta vispār, pārliecinieties, ka tas atbilst visām ātrā kredīta prasībām. Tas vajadzīgs tādēļ, lai kredīta priekšrocības izmantotu pilnībā.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija