otrdiena, 2016. gada 30. augusts

Kreditors Kredits365.lv

Distances kredīts izskatās ļoti viegli iegūstams aizņēmums, kas tā arī ir. Jūs reģistrējaties internetā, saņemat elektroniskajā pastā paroli, un SMS ziņu ar klienta ID numuru. Ar tiem Jūs varat piekļūt varat piekļūt savam klienta profilam, no kura pieteiksiet kredītu. Uzrādot ienākumus un izdevumus, kā arī izvēloties pareizo aizņēmuma summu, ja Jūsu kredītvēsture ir pozitīva, jau pēc pusstundas kopš reģistrēšanās Jūs varat saņemt naudu savā kontā. Tomēr ir daži nosacījumi, kurus vērts iegaumēt, lai Jūsu acumirklīgais prieks par naudas summu nepārvērstos ilgtermiņa parāda atmaksā.

  1. Ātrais kredīts domāts tikai neilgu finanšu problēmu risināšanai. Tās var būt negaidīti Jūsu tēriņu limitu pārsniedzis rēķins, neparedzēti dažas dienas pirms algas izbeigušies līdzekļi, laika ziņā noteikts starpposms darba maiņas procesā un tamlīdzīgas situācijas. Vajadzības, kuras var atrisināt tikai ilgtermiņā, nesedz ātrie kredīti.
  2. Neizmantojiet Kredits365.lv ātro kredītu citu kredītu atmaksai. Ja Jums ir problēmas ar kāda kredīta maksājuma termiņu un apjomu, vispirms sazinieties ar iepriekšējā kredīta devēju. Gluži tāpat Jums vajadzētu rīkoties, ja Jums rastos problēmas ar Kredits365.lv kredīta atmaksu.
  3. Ātrais kredīts nav paredzēts spontānu un impulsīvu pirkumu apmaksai, ekskluzīvu un dārgu lietu iegādei, kuras neatbilst Jūsu ienākumu līmenim. Ja plānojat kādu pirkumu, kas nav bijis iecerēts, apdomājiet šo vajadzību, ja gribat šim nolūkam izmantot ātro kredītu.

Kredits365.lv pieņem Jūsu kredīta pieteikumus katru darbdienu, kā arī brīvdienās. Taču pieteikumi, kas nosūtīti pēc darba laika beigām, tiek izskatīti nākamās darbdienas sākumā. Patērētāju tiesību aizsardzības likuma grozījumos pieņemts, ka kredīti Latvijā netiek noformēti no 23 līdz 11.
Tas noteikti ir labākais brīdis šajā sadarbībā, jo pilnīgi neatkarīgi no citiem vari apskatīt un uzzināt visu par sev interesējošiem kredītu piedāvājumiem. Varēsi arī atrast visu zibenīgā ātrumā, izmantojot īpašus filtrus un meklēšanas rīkus, jo šie kredītu sniedzēji vienmēr domā par to, lai jūties ērti un patīkami. Arī, ja kāda nianse nav līdz galam saprotama un ir nepieciešama konsultācija, vari to saņemt, esot mājās, dārzā vai darbā, galvenais, lai Tev ir pieeja internetam, kaut vai no mobilā telefona!

Kredits365.lv pieņem Jūsu atteikumu 14 dienu laikā no brīža, kad nauda ieskaitīta Jūsu kontā. Šīs tiesības nosaka Patērētāju tiesību aizsardzības likums. Līgums ar SIA Delta Capital piedāvā vēl citus nosacījumus. Proti, tajā minēti soda procenti par laikā nenomaksātu kredīta maksājumu, kreditora un kredīta ņēmēja pienākumi un tiesības. Lai Jūs nesagaidītu nepatīkami pārsteigumi, rūpīgi izlasiet līguma noteikumus, apsveriet nepieciešamību pēc kredīta vispār, pārliecinieties, ka tas atbilst visām ātrā kredīta prasībām. Tas vajadzīgs tādēļ, lai kredīta priekšrocības izmantotu pilnībā.
--> Read more...

pirmdiena, 2016. gada 15. augusts

Investoru piesaiste

Investors ir persona, kas ir gatava savus personīgos finanšu līdzekļus ieguldīt, kādā idejā, uzņēmumā ar mērķi ilgtermiņā gūt peļņu. Atšķirībā no uzņēmuma vērtības un investoru ieguldītās naudas, parasti šis investors nopērk daļu no uzņēmuma, līdz ar to tā arī tiek gūta peļņa. Tai pašā laika pats uzņēmums turpina darboties tāpat kā līdz šim ar tiem pašiem darbiniekiem un priekšnieku. Investors var piedalīties svarīgos lēmumos par uzņēmuma turpmāko attīstību.

Lai veiksmīgi piesaistītu investorus, tev ir mazliet jāizpēta, kāds tad ir investoru klāsts. Piemēram, ja tavs uzņēmums ražo dabīgo alu, tad būtu tikai prātīgi meklēt investorus, kuri ir alus cienītāji, tas noteikti viņus ieinteresēs un visdrīzāk arī gūs tev vajadzīgos resursus, lai veiksmīgi ražot šo alu. Tomēr, ja tu esi gatera vadītājs un vēlies paplašināties, noteikti neaicini uz sapulci investorus, kuri ir dabai draudzīgi, meklē alternatīvo enerģiju vai kā citādi cenšas pasargāt dabu. Par cik, tavs uzņēmums jau izcērt kokus un pārstrādā tos, tad diez vai kāds no dabai draudzīgiem investoriem vēlēsies ieguldīt savus personīgos līdzekļus tava uzņēmuma paplašināšanai.

Cerams, ka ar šiem diviem piemēriem, tika labi parādīts, kā pareizāk piesaistīt investorus savam uzņēmumam. Tomēr, kur tad meklēt cilvēkus, kas ir gatavi ieguldīt naudu? Mūsdienās ar modernā interneta palīdzību ir iespējams atrast investorus internetā. Ir dažādas mājaslapas, kurās var apskatīt un izvēlēties, kuri investori tev simpatizē. Tomēr, lai ievāktu smalkāku informāciju par katru individuāli, būs nepieciešams mazliet "pasērfot" internetā, lai noskaidrotu šī te investora plusus un mīnusus. Lielākā daļa no privātajiem investoriem ir ļoti izdevīgi, jo tie tev neprasīs ķīlu vai kaut kāda veida garantiju, par savu uzņēmumu. Tie vienkārši investēs ar mērķi gūt maksimāli lielu peļņu ar savu investīcijas palīdzību.
--> Read more...

otrdiena, 2016. gada 2. augusts

Crediton.lv kredītlīnija

Crediton.lv kredītlīnija ir moderns un izdevīgs pakalpojums, kas pēdējo gadu laikā ir pieejams arī pie Crediton.lv kredītu kompānijas. Crediton.lv piedāvā saņemt dažādus aizdevuma veidus, taču pēdējo gadu pieprasītākais ir kredītlīnija.

Kredītlīnija internetā

Kredītlīnija ir elastīgs aizdevumus, kuru iespējams izmantot tieši tad, kad nauda ir nepieciešama. Pat tad, kad Jūsu bankas konta bilance ir pilnīgi tukša, pateicoties kredītlīnijai, Jūs joprojām varat iepirkties un tērēt naudu tik, cik tas ir nepieciešams. Kredītlīnija ir labs veids kā nodrošināt sevi neparedzētām situācijām, jo ir iespēja saņemt naudu tad, kad tas visvairāk ir nepieciešams. Izmantojot kredītlīnijas pakalpojumu pie Crediton.lv nebanku kreditora, Jums ir iespēja aizņemties vairākas reizes, bez komisijas maksas. Pieslēdzot kredītlīnijas pakalpojumu, Jums būs jāveic ikmēneša pakalpojuma maksa, kas ir individuāla katram klientam, jo var mainīties atkarībā no kredītlīnijas noteiktā kredītlimita.

Kredītlīnijas kredītlimits

Kredītlimits ir maksimālā pieļaujamā naudas summa, kādu Crediton.lv kompānija Jums piedāvās. Kredītlimits palielinās ar katru reizi, kad Jūs esat veicis veiksmīgu sadarbību ar Crediton.lv kredītlīniju. Ikmēneša ienākumi spēlē nozīmīgu lomu tad, kad jālemj par kredītlimita lielumu. Jo lielāki ikmēneša ienākumi Jums būs, jo lielāks kredītlimits Jums tiks piešķirts. Kredītlīniju var izvēlēties, ja Tev ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi un zini, ka nevarēsi atmaksāt visu aizdevumu tuvākajā laikā.

Par kredītlīniju internetā

Kredītlīnija ir vienkāršs, ērts un ātrs veids, kā saņemt naudu līdz EUR 1000 uz 6 mēnešiem. Atmaksājot aizdevumu ātrāk, Jūs samazināsiet kopējo aizdevuma summu, jo īsākā laika posmā, aizdevuma procenti būs mazāki.

Arī kredītlīnija ir kredīta veids, kuru nepieciešams aizņemties atbildīgi. Tikai tad drīkst aizņemties. Ir svarīgi izvērtēt visus plusus un mīnusus, lai saprasti, kad kredītlīnija ir piemērotākais risinājums. Aizņemieties atbildīgi, bet kopā ar nebanku kredītlīniju, jo ir pieejami lieliski piedāvājumi.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija