pirmdiena, 2016. gada 6. jūnijs

Kredīts līgo svētkiem

Daudzi no mums grib labi nosvinēt līgo svētkus, tādēļ netaupa naudu un grib nopirkt visu pēc iespējas labāku un izdevīgāku, tā lai nekā uz galda netrūktu un būtu labs un izdevies vakars. Bet, ja vēlas, lai visa ir daudz un gana, tad naudu arī nedrīkst žēlot, naudu vajag daudz, jo izdevumi noteikti nebūs tie mazākie. Draugu ir daudz, gribas pasaukt visus draugus un kārtīgi nosvinēt līgo svētkus.

Tomēr, lai labi nosvinētu vajag daudz naudas, bet tomēr katrai naudai ir limits, un iespējams, pat saliekot naudu kopā ar draugiem var nepietikt un naudas būs par maz, tad jau atliek aizņemties no kāda drauga vai kolēģiem, bet viņiem arī nav liekas naudas, jo tomēr līgo svētki, naudu katrs mēģina iekrāt šiem svētkiem un pavadīt tos labāk nekā iepriekšējo gadu, tad nu beigu beigās naudas ir par maz un pirkumu saraksts ir vēl tikai pusē, tad laikam atliek vien aizņemties kredītu.

Tad jau jāizdomā, cik daudz naudas vajag aizņemties un cik ilgā laikā sanāks to atdot, variantu ir maz, kur vēl aizņemties naudu, lai ir pietiekoši daudz visa un ir rezerves nauda neparedzētiem izdevumiem, ja nu tomēr ir nepieciešams vēl kaut kas. Tad nu kredīts ir visizdevīgākais un pārdomātākais lēmums pašlaik, jo atdot kredītu varēsim, jo darbs ir un alga arī, jāizvēlas atmaksas datums, to var pavilkt garumā. Ja nebūtu kredītu, tad laikam būtu tukšāks galds un mazāk iespējas kaut ko iesākt līgo vakarā. Tad nu jāizvēlas vien labākais aizdevējs un tad var sākt rīkot lielās svinības. Līgo svētkos daudz naudas aiziet uz vainagiem, ja tomēr nav laika viņus pīt, tad ir jāpērk, bet skaists vainadziņš arī labi maksā, ir nepieciešami daudz dzērieni un ēdieni uz galda ,lai visas nakts garumā ir ko ēst un dzert, tomēr lecot pāri ugunskuram spēku vajadzēs.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija