ceturtdiena, 2016. gada 9. jūnijs

Kredīti internetā un ne tikai

Izdevīgs ātrais kredīts auto, nekustamā īpašuma iegādei un Tavu sapņu realizēšanai pāris stundu laikā? Ir tik laba izjūta - atļauties piepildīt savus sapņus un uzlabot dzīves kvalitāti: iegādāties kāroto automašīnu, savu personīgo ģimenes mājokli vai izremontēt un labiekārtot savu dzīvesvietu! Izdevīgs ātrais kredīts ir gudra izvēle Tavu sapņu piepildīšanai un mērķu sasniegšanai. Savukārt, ja Tev jau pieder auto vai nekustamais īpašums, kredīts pret ķīlu kļūst pieejams pāris stundu laikā.

Aizdevums auto iegādei līdz 20 000 eiro, un Tavs vecais auto – ķīla jauna auto iegādei/

Auto līzings ir viens no populārākajiem, ātrākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā piepildīt savu sapni par jaunu automašīnu. Ja Tev jau ir sava automašīna, vari to izmantot jauna auto iegādei, noformējot kredītu pret auto ķīlu un iegūstot pat 100% finansējumu.

Individuāla pieeja katram klientam un līzinga pieteikuma izskatīšanai, izdevīgi nosacījumi, kā arī ātra kredīta līguma noformēšana nosaka apmierinātību ar aizdevuma kompānijas servisu. Turklāt – visu līzinga laiku auto paliks pie Tevis.

Kreditēšanas kompānija SIA “VITA CREDIT” piešķir ātros kredītus, finansējot gan fiziskas, gan juridiskas personas. Galvenie noteikumi SIA „VITA CREDIT” auto līzingam:

  • Finansējums līdz 90% no auto vērtības (100% ja tiek formēta auto ķīla);
  • Līzinga termiņš līdz 72 mēnešiem;
  • Kopējais finansējums līdz 4999 eiro (bez KASKO apdrošināšanas) un no 5000 eiro līdz 20000 eiro (ar KASKO apdrošināšanas);
  • Kredīta ņēmēja vecums: no 18 līdz 65 gadiem.

Aizdevums mājokļa labiekārtošanai un remontam

Vēlies izremontēt bērnistabu mazā rakara neviltotam priekam? Iekārtot virtuvi tā, lai laiks tajā pazūd, eksperimentējot ar pavārmākslas iespējām un sagādājot ģimenei gardus pārsteigumus? Pabeigt iesāktos vasaras mājas būvniecības darbus?

Uzlabojot dzīves telpu, Tu uzlabosi savas dzīves kvalitāti! SIA „VITA CREDIT” piešķir tieši šim mērķim paredzētus aizdevumus - mājokļa uzlabošanai un būvniecības darbu pabeigšanai. SIA „VITA CREDIT” - izdevīgs ātrais kredīts Tavai labsajūtai un mērķu realizēšanai!
Hipotekārais kredīts Tava sapņu mājokļa iegādei

Tavs mājoklis – Tava pils! Lēmums par mājokļa iegādi ir viens no nopietnākajiem Tavā dzīvē. Ir labi, ja šajā procesā ir blakus uzticams palīgs un padomdevējs.

Pieņemot pārdomātu lēmumu, hipotekārais kredīts kļūst par gudrāko izvēli Tavai un Tavas ģimenes labklājībai. Vienlaikus kompānija piešķir kredītu nekustamā īpašuma pārdošanas laikā, kā arī izskata iespējas izsniegt aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas kalpo par stabilu aizdevuma nodrošinājumu.

Piepildi savus sapņus un lielos dzīves projektus atbildīgi!

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija