ceturtdiena, 2016. gada 9. jūnijs

Kredīti internetā un ne tikai

Izdevīgs ātrais kredīts auto, nekustamā īpašuma iegādei un Tavu sapņu realizēšanai pāris stundu laikā? Ir tik laba izjūta - atļauties piepildīt savus sapņus un uzlabot dzīves kvalitāti: iegādāties kāroto automašīnu, savu personīgo ģimenes mājokli vai izremontēt un labiekārtot savu dzīvesvietu! Izdevīgs ātrais kredīts ir gudra izvēle Tavu sapņu piepildīšanai un mērķu sasniegšanai. Savukārt, ja Tev jau pieder auto vai nekustamais īpašums, kredīts pret ķīlu kļūst pieejams pāris stundu laikā.

Aizdevums auto iegādei līdz 20 000 eiro, un Tavs vecais auto – ķīla jauna auto iegādei/

Auto līzings ir viens no populārākajiem, ātrākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā piepildīt savu sapni par jaunu automašīnu. Ja Tev jau ir sava automašīna, vari to izmantot jauna auto iegādei, noformējot kredītu pret auto ķīlu un iegūstot pat 100% finansējumu.

Individuāla pieeja katram klientam un līzinga pieteikuma izskatīšanai, izdevīgi nosacījumi, kā arī ātra kredīta līguma noformēšana nosaka apmierinātību ar aizdevuma kompānijas servisu. Turklāt – visu līzinga laiku auto paliks pie Tevis.

Kreditēšanas kompānija SIA “VITA CREDIT” piešķir ātros kredītus, finansējot gan fiziskas, gan juridiskas personas. Galvenie noteikumi SIA „VITA CREDIT” auto līzingam:

  • Finansējums līdz 90% no auto vērtības (100% ja tiek formēta auto ķīla);
  • Līzinga termiņš līdz 72 mēnešiem;
  • Kopējais finansējums līdz 4999 eiro (bez KASKO apdrošināšanas) un no 5000 eiro līdz 20000 eiro (ar KASKO apdrošināšanas);
  • Kredīta ņēmēja vecums: no 18 līdz 65 gadiem.

Aizdevums mājokļa labiekārtošanai un remontam

Vēlies izremontēt bērnistabu mazā rakara neviltotam priekam? Iekārtot virtuvi tā, lai laiks tajā pazūd, eksperimentējot ar pavārmākslas iespējām un sagādājot ģimenei gardus pārsteigumus? Pabeigt iesāktos vasaras mājas būvniecības darbus?

Uzlabojot dzīves telpu, Tu uzlabosi savas dzīves kvalitāti! SIA „VITA CREDIT” piešķir tieši šim mērķim paredzētus aizdevumus - mājokļa uzlabošanai un būvniecības darbu pabeigšanai. SIA „VITA CREDIT” - izdevīgs ātrais kredīts Tavai labsajūtai un mērķu realizēšanai!
Hipotekārais kredīts Tava sapņu mājokļa iegādei

Tavs mājoklis – Tava pils! Lēmums par mājokļa iegādi ir viens no nopietnākajiem Tavā dzīvē. Ir labi, ja šajā procesā ir blakus uzticams palīgs un padomdevējs.

Pieņemot pārdomātu lēmumu, hipotekārais kredīts kļūst par gudrāko izvēli Tavai un Tavas ģimenes labklājībai. Vienlaikus kompānija piešķir kredītu nekustamā īpašuma pārdošanas laikā, kā arī izskata iespējas izsniegt aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas kalpo par stabilu aizdevuma nodrošinājumu.

Piepildi savus sapņus un lielos dzīves projektus atbildīgi!
--> Read more...

pirmdiena, 2016. gada 6. jūnijs

Kas notiek, kad tu neatdod parādu?

Kas ir parāds? Wikipedia avoti raksta, ka parāds ir kaut kas, kas ir jāatmaksā vai kam ir pienācis atmaksas termiņš.

Lai labāk izprastu parāda neatdošanas sekas, ir jāpalūkojas uz parāda nozīmi mūsu dzīvēs plašākā skatījumā.

Kādi iemesli veicināja parāda rašanos? Kāds ir bijis Tavs mērķis, aizņemoties? Atbilžu var būt simtiem. Uz šiem jautājumiem Tev jāatbild pašam.

Pieņemu, ka Tu esi saprātīgs cilvēks (vairs ne bērns) bez attīstības traucējumiem. Kas notiek, ja Tu pats nesazinies ar parāda devēju, kad Tev radušās problēmas ar atmaksu? Parāda devējs, domājams, centīsies sastapties ar Tevi. Ja Tu turpini izvairīties, sākas spēle, kuru bērnībā zinājām kā „salkas”, tagad bērni šo pašu spēli spēlē, saucot to par „ķerenēm”. Kurš uzvar? Tas, kurš notver bēgošo. Kurš turpina dzīties pakaļ? Iepriekšējās spēles zaudētājs. Vai Tu vēlies atrasties ķērāja lomā? Ja Tu kādreiz aizdosi – vai Tu vēlētos tvarstīt parādnieku?

Kad Tu neatdod parādu oficiālu komercdarbību reģistrējušam uzņēmumam, iestājas atbildība. Aug soda naudas uzkrājums, bet tas vēl nav viss. Ar katru dienu tuvojies parādnieka statusam, kurš var tikt fiksēts Latvijas Bankas kredītu reģistrā un dzēsts tikai piecus gadus pēc pilnībā atmaksāta kredīta. Vai Tu vēlies dzirdēt „nē” no nākamā kreditora?

Bet Tevi jau nav iespējams izmācīt, vienīgi izklaidēt ar manu pieredzi un dažreiz – fantāziju :).
--> Read more...

Kredīts līgo svētkiem

Daudzi no mums grib labi nosvinēt līgo svētkus, tādēļ netaupa naudu un grib nopirkt visu pēc iespējas labāku un izdevīgāku, tā lai nekā uz galda netrūktu un būtu labs un izdevies vakars. Bet, ja vēlas, lai visa ir daudz un gana, tad naudu arī nedrīkst žēlot, naudu vajag daudz, jo izdevumi noteikti nebūs tie mazākie. Draugu ir daudz, gribas pasaukt visus draugus un kārtīgi nosvinēt līgo svētkus.

Tomēr, lai labi nosvinētu vajag daudz naudas, bet tomēr katrai naudai ir limits, un iespējams, pat saliekot naudu kopā ar draugiem var nepietikt un naudas būs par maz, tad jau atliek aizņemties no kāda drauga vai kolēģiem, bet viņiem arī nav liekas naudas, jo tomēr līgo svētki, naudu katrs mēģina iekrāt šiem svētkiem un pavadīt tos labāk nekā iepriekšējo gadu, tad nu beigu beigās naudas ir par maz un pirkumu saraksts ir vēl tikai pusē, tad laikam atliek vien aizņemties kredītu.

Tad jau jāizdomā, cik daudz naudas vajag aizņemties un cik ilgā laikā sanāks to atdot, variantu ir maz, kur vēl aizņemties naudu, lai ir pietiekoši daudz visa un ir rezerves nauda neparedzētiem izdevumiem, ja nu tomēr ir nepieciešams vēl kaut kas. Tad nu kredīts ir visizdevīgākais un pārdomātākais lēmums pašlaik, jo atdot kredītu varēsim, jo darbs ir un alga arī, jāizvēlas atmaksas datums, to var pavilkt garumā. Ja nebūtu kredītu, tad laikam būtu tukšāks galds un mazāk iespējas kaut ko iesākt līgo vakarā. Tad nu jāizvēlas vien labākais aizdevējs un tad var sākt rīkot lielās svinības. Līgo svētkos daudz naudas aiziet uz vainagiem, ja tomēr nav laika viņus pīt, tad ir jāpērk, bet skaists vainadziņš arī labi maksā, ir nepieciešami daudz dzērieni un ēdieni uz galda ,lai visas nakts garumā ir ko ēst un dzert, tomēr lecot pāri ugunskuram spēku vajadzēs.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija