otrdiena, 2016. gada 17. maijs

Nauda un ezotērika

Līdz ezotēriskam skatījumam uz finansēm nonācu ar jautājumu mātei Gūglei: „Kas interesants biznesa sfērā?”. Numerologi un astrologi, izrādās, piedāvā visai daudzpusīgu un populāru veidu, kā tulkot mūsu attiecības ar naudu. Tiem, kas grib noskaidrot naudas pelnīšanas veiksmes atslēgas ezotēriskā garā, google.lv atrodami divi desmiti tūkstoši virsrakstu. Naudas noslēpumi, bagātības un nabadzības cipars, veiksmes skaitļi, simboli, skaitļu maģija ir tikai daži no atslēgas vārdiem, kurus min plašā digitālā bibliotēka.

Naudas pārvaldīšanas mākslā simboliem esot raksturīgas dažādas nozīmes, kuras nevarot neņemt vērā ceļā uz bagātību. Un taisnība jau vien ir – jebkura māka jāapgūst, un kādēļ neapgūt zināšanas par naudu, sākot ar šo jomu? Ja ir vēlēšanās padarīt savu „naudas dzīvi” plašāku, ir vērts uzsākt meklējumus starp ezotēriskas dabas padomdevējiem. Pārāk nopietni šo jomu gan nevajadzētu uztvert. Kaut gan - katram ieteikumam var atrast skaidrojumu. Piemēram, tam, ka naudas čeki ir jāsadedzina. Idejiski padoms ir labs – būtībā čeki ir lieks materiāls, kas aizņem dzīves telpu. Ja nav domāti deklarācijām un glabāti finanšu uzskaitei, informāciju var uzreiz apkopot, bet čekus likvidēt. Padoms sakopt savu apkārtni ir ļoti noderīgs, un patiesībā ir vienalga, kāda iemesla dēļ tas radies vai tiek pildīts.

Man patika ieteikums turēt tīru savu māju, īpaši apkarojot putekļus un netīrumus neaizsniedzamās vietās. Vai nav jauki saņemt ar naudas daudzumu motivētu norādi kārtībai un tīrībai mājās, pat ja naudu par šo darbiņu neviens nemaksā? Var gan rīkoties arī šādi: kādas mājsaimnieces vīrs, gādīgi rūpējoties par sievas pašapziņu, izrēķina, cik ģimene ietaupa, neizmantojot profesionālus pavāra un mājkalpotājas pakalpojumus, un uzskata to par sievas ieguldījumu ģimenes ienākumos.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija