otrdiena, 2016. gada 24. maijs

Izvēlies kredītu cīņā pret negaidīti lieliem rēķiniem

Kurš gan pats vai ar draugu pieredzi nav sastapies ar kādu nevēlamu situāciju, kad komunālo rēķinu summas ir lielākas par iespējām tās apmaksāt? Termiņš apmaksai mūždien nekontrolējami tuvojas beigām, tomēr vienmēr ir iespēja saņemt šo ātrā kredīta veidu, lai visu atrisinātu vienkāršā ceļā.

Pāris klikšķi, lai reģistrētu sevi kādā mājaslapā, turpmāk tas nebūs vajadzīgs, jo pietiks tikai ar īsziņu.  Tas ir tikpat vienkārši kā pagatavot tēju un izbaudīt to rīta agrumā. Kredītu sniedzēji bez šaubām sniedz iespēju saņemt pievilcīgas procentu likmes, komisijas maksu un citus nosacījumus, lai nepazaudētu savus esošos klientus un piesaistītu jaunus, turpinātu viņus iepriecināt ar dažādām akcijām, atlaidēm vai cita veida priekšrocībām gan pastāvīgajiem, gan jaunajiem klientiem. Lai pieteiktos kredītam, vajadzīgs līgumā noteiktais vecums, kas pārsvarā ir no 20 gadiem, kas ir atšķirīgi dažādās kompānijās, kā arī jābūt aktīvam bankas kontam un, protams, ka ir ļoti svarīgi, ka ir regulāri ikmēneša ienākumi. Summu jāizraugās tā, lai būtu mazāka par ienākumiem, garantējot, ka nebūs problēmu to atmaksāt. Ņemot vērā, ka šī summa katrā ziņā nav pārāk liela, tad nav vērts arī doties uz banku, kas lieki patērētu gan klienta, gan bankas speciālistu laiku. Vajadzīgas vien dažas minūtes, lai noskaidrotu kredīta sniedzēja lēmumu, kā arī pozitīva lēmuma gadījumā – saņemtu naudu savā kontā! Nevar nepamanīt, cik viss ir ātri, efektīvi un patīkami visiem klientiem!

Šāda veida aizdevumi standartā ir uz laiku, kas ir no 1 nedēļas līdz 30 dienām, tomēr, ņemot vērā, ka dažbrīd maksājumos nākas iztērēt krietni vairāk, tad iespējams pagarināt to par 7, 14 vai 30 dienām, lai nebūtu tā, ka visa nauda kaut kur iztērēta. Ziniet, kas ir pavisam burvīgi? Tas, ka šādam aizdevumam var sevi pieteikt jebkurā mirklī, kad vien pašam ir izdevīgi – gan naktī, gan dienā, gan svētkos, gan brīvdienās. Bankas šajā laikā nestrādā, tāpēc ir šāds rezerves variants, jo arī draugi ne vienmēr spēs palīdzēt un atbalstīt. Nav jākārto dažādas formalitātes, kā tas ir citur, turklāt nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, kas arī būtiski saīsina visu sadarbības laiku.

Klientam jābūt drošam par to, ka viņa kredītvēsture ir laba, lai negadītos liekas problēmas, ievērojot arī to, ka iekavēti vai pēkšņi maksājumi var būt par iemeslu tam, ka var rasties sarežģījumi, kas traucētu atmaksāt aizdevumu.
--> Read more...

otrdiena, 2016. gada 17. maijs

Nauda un ezotērika

Līdz ezotēriskam skatījumam uz finansēm nonācu ar jautājumu mātei Gūglei: „Kas interesants biznesa sfērā?”. Numerologi un astrologi, izrādās, piedāvā visai daudzpusīgu un populāru veidu, kā tulkot mūsu attiecības ar naudu. Tiem, kas grib noskaidrot naudas pelnīšanas veiksmes atslēgas ezotēriskā garā, google.lv atrodami divi desmiti tūkstoši virsrakstu. Naudas noslēpumi, bagātības un nabadzības cipars, veiksmes skaitļi, simboli, skaitļu maģija ir tikai daži no atslēgas vārdiem, kurus min plašā digitālā bibliotēka.

Naudas pārvaldīšanas mākslā simboliem esot raksturīgas dažādas nozīmes, kuras nevarot neņemt vērā ceļā uz bagātību. Un taisnība jau vien ir – jebkura māka jāapgūst, un kādēļ neapgūt zināšanas par naudu, sākot ar šo jomu? Ja ir vēlēšanās padarīt savu „naudas dzīvi” plašāku, ir vērts uzsākt meklējumus starp ezotēriskas dabas padomdevējiem. Pārāk nopietni šo jomu gan nevajadzētu uztvert. Kaut gan - katram ieteikumam var atrast skaidrojumu. Piemēram, tam, ka naudas čeki ir jāsadedzina. Idejiski padoms ir labs – būtībā čeki ir lieks materiāls, kas aizņem dzīves telpu. Ja nav domāti deklarācijām un glabāti finanšu uzskaitei, informāciju var uzreiz apkopot, bet čekus likvidēt. Padoms sakopt savu apkārtni ir ļoti noderīgs, un patiesībā ir vienalga, kāda iemesla dēļ tas radies vai tiek pildīts.

Man patika ieteikums turēt tīru savu māju, īpaši apkarojot putekļus un netīrumus neaizsniedzamās vietās. Vai nav jauki saņemt ar naudas daudzumu motivētu norādi kārtībai un tīrībai mājās, pat ja naudu par šo darbiņu neviens nemaksā? Var gan rīkoties arī šādi: kādas mājsaimnieces vīrs, gādīgi rūpējoties par sievas pašapziņu, izrēķina, cik ģimene ietaupa, neizmantojot profesionālus pavāra un mājkalpotājas pakalpojumus, un uzskata to par sievas ieguldījumu ģimenes ienākumos.
--> Read more...

otrdiena, 2016. gada 10. maijs

Aizņemties no savējiem

Gandrīz katram no mums tuvi cilvēki, par kuriem zināms – viņi būs kā drošības tīkls, kas neļaus mums krist lielu grūtību gadījumā. Varbūt šāds cilvēks ir laulātais draugs, varbūt vecāki, brāļi un māsas, bet varbūt „trīs musketieri” no studiju gadiem. Šie cilvēki svinēs jūsu uzvaras un kopīgi sēros par zaudējumiem, bet kā ir ar brīžiem kad pietrūkst naudas? Protams, apstākļi, cilvēki un ģimenes situācijas ir dažādas, tomēr lēmumu aizņemties vai aizdot, abām privātpersonām būtu rūpīgi jāpārdomā.

Ja ģimenē valda tuvas, uzticības pilnas attiecības, pirmā izvēle grūtību vai lielu ieceru gadījumā ir mamma un tētis. Kuri vecāki gan savu iespēju robežas negribētu palīdzēt jaunā pāra ligzdiņas vīšanai, bērna studijām vai jaunajam, daudzsološajam biznesa projektam? Tāpat neviens nespēs mierīgi noskatīties ka viņa mazbērni badojas vai dzīvo bez elektrības nesamaksāta rēķina dēļ. Viss, protams, ir atkarīgs no parādnieka godaprāta un vecāku sirds mīkstības, bet parasti šādi aizdevumi attiecības nesabojā. Vecāki par bērniem stāv un krīt, mums vien atliek šo resursu neizmantot ļaunprātīgi.

Ar draugiem situācija ir citāda. Lai cik pārliecināti mēs viens par otru būtu, nauda attiecībās ienes citu dimensiju. Ja aizņemamies vairakkārt un mēdzam par parādu aizmirst, tad riskējam draudzību pazaudēt. Savstarpējā saskarsme vairs nebūs brīva un vienlīdzīga, iekšā rūgs aizvainojums…
Aizņemšanās no privātpersonām bija ļoti izplatīta pirms ātro kredītu ēras Latvijā. Toreiz bankas neizsniedza nelielus patēriņa kredītus, tāpēc nebija citas iespējas, kā saņemt aizņēmumu no kāda tuvinieka, paziņas, vai pat internetā atrasta cilvēka. Nevēlamais blakusefekts bija konfidencialitātes trūkums – radinieki vai draugi noteikti vēlēsies zināt, kāpēc nauda nepieciešama, pie tam pirms naudas aizdošanas noteikti izmantos izdevību kritizēt jūsu dzīvesveidu, nosodīt paradumus un dot nevēlamus padomus. Ātro kredītu uzņēmums, protams, neko tādu nedara, aizņēmumu iespējams noformēt.

Ātro kredītu naudas atmaksa

Naudas atmaksa ir tikpat vienkārša, kā iegūšana. Ja kreditors ir apmierināts ar Jūsu pieteikumu, jau pēc pāris minūtēm nauda būs Jūsu kontā un uzreiz varēsiet sākt to tērēt pēc saviem uzskatiem. Līdz ar šo aizdevumu Jums nosūtīs arī rēķinu, kurā norādīta precīza summa un datums, līdz kuram jāveic atmaksa, bet, protams, ka to var darīt arī pirms termiņa beigām. Lūk, naudas atmaksa arī ir ļoti parocīga, varat izvēlēties, vai doties uz tuvāko bankas filiāli vai izmantot aizdevēja piedāvāto bankas kontu, uz kuru veikt pārskaitījumu. Tas viss ir pilnīgi pretēji tam, kā tas ir bankās, jo šeit nav jāsēž garās rindās, nav jāgaida bankas darbinieka atbilde par to, vai kredītu vispār saņemsiet, turklāt pieteikumā nav jānorāda konkrēts tā mērķis.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija