piektdiena, 2016. gada 22. aprīlis

Banknote.lv ātrais kredīts

Banknote.lv ir viens no uzņēmumiem kuri izsniedz ātros kredītus Latvijas teritorijā. Šis uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ne tikai naudas aizdevumus. Uzņēmums piedāvā arī naudas pārvedumu un lombarda pakalpojumus. Naudas aizdevumu ziņā, uzņēmums piedāvā iespēju saņemt gan mazākas summas uz laiku līdz vienam mēnesim gan jau lielākas summas uz laiki līdz 36 mēnešiem. Šis uzņēmums piedāvā saņemt aizdevumu bez ķīlas un bez galvotāja.Lai saņemtu aizdevumu šajā uzņēmumā, jums ir jāatbilst dažiem, aizdevēja izvirzītiem, noteikumiem:

  • Latvijas Republikas rezidents.
  • Vecumā no 20 līdz 60 gadiem.
  • Jums ir personu apliecinošs dokuments.
  • Jūs neesat iekļauts parādnieku sarakstā.

Protams, jums ir jābūt stabiliem, ikmēneša ienākumiem no kuriem plānojat veikt aizdevuma atmaksu. Pie aizdevuma izsniegšanas tiks vērtēta jūsu maksātspēja. Izvērtējot jūsu maksātspēju kā arī citus faktorus tiks pieņemts lēmums par aizdevuma izsniegšanu vai jūsu pieteikuma atteikšanu.

Uzņēmums piedāvā aizņemties summas līdz pat 1600 eiro ar atmaksas termiņu līdz 36 mēnešiem. Ja jūs aizņematies naudas summu līdz 400 eiro ar atmaksu līdz vienam mēnesim, jums nebūs jāmaksā aizdevuma komisijas maksa. Šis piedāvājums attiecas tikai uz pirmo, īstermiņa aizdevumu. Atšķirībā no citiem aizdevējiem, šis aizdevējs jums izsniegs aizdevuma summu skaidrā naudā. Lai saņemtu aizdevumu jūs varat doties uz kādu no uzņēmuma filiālēm vai aizpildīt pieteikumu uzņēmuma mājas lapā. Tomēr pēc aizdevuma apstiprinājuma saņemšanas jums būs jādodas uz kādu no filiālēm jāparaksta aizdevuma līgums un jāsaņem jūsu nauda. Aizdevuma atmaksa notiek līdzīgi, jūs varat to atgriezt skaidrā naudā, kādā no uzņēmuma filiālēm vai ar bankas pārskaitījumu.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija