ceturtdiena, 2016. gada 7. aprīlis

Ātrais kredīts no 20 gadiem

No 20 gadu vecuma jūsu iespējas saņemt aizdevumu, lielā mērā, ir atkarīgas tikai no jūsu spējas to atmaksāt. Liela daļa aizdevēju šo vecumu uzskata par to brīdi, kad var paļauties, ka esat guvuši gana lielu dzīves pieredzi, briedumu un atbildības sajūtu, lai spētu rīkoties atbildīgi un godprātīgi. Šajā laika aizdevuma saņemšana ir izvēles un iespēju jautājums.

Jums, joprojām, var tikt piemērota īpaša prasības izvērtēšana, bet tā nav kā tad, ja vēlaties saņemt aizdevumu 18 vai 19 gadu vecumā. Šajā vecumā jūsu iespējas strādāt un būt patstāvīgam tiek vērtētas kā krietni lielākas.Visi īstermiņa aizdevēji, kas apvienojušies LAFPA (Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija) ir vienojušies neizsniegt aizdevumus personām, kas jaunākas par 20 gadu vecumu.
Šāda politika var tikt apšaubīta, jo Latvijā pilngadība iestājas no 18 gadu vecuma, bet tāda tā ir un aizdevumi jaunākām personām ir grūti atrodami. Bet, ja esat sasniedzis šo vecumu, tad aizdevumu saņemt varat kamēr atbilstat pārējiem aizdevēja izvirzītajiem noteikumiem:

  • Jūs neesat kavējis citu aizdevumu atmaksu.
  • Neesat iekļauts parādnieku sarakstā.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir e-pasts un mobilais telefons.
  • Jums ir pastāvīgi ienākumi.

Šīs ir dažas prasības, ko var izvirzīt aizdevējs. Atkarībā no uzņēmuma var būt arī citas prasības. Svarīgākais noteikums, kuru aizdevējs nevar pārbaudīt, ir jūsu gatavība veikt aizdevuma atmaksu laikā un pilnīgi. Ja neesat pārliecināts par savām spējām, bet aizdevumu saņemt varat, labāk būtu vēlreiz apdomāties par tā nepieciešamību.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija