piektdiena, 2016. gada 1. aprīlis

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Ja jūs esat 18 gadus vecs un vēlaties saņemt ātro kredītu, jums nāksies pameklēt aizdevēju, kurš būs gatavs jums to izsniegt. Tādu nav daudz. Jums var nākties samierināties ar neērtībām, lai saņemtu aizdevumu kādas nenākas piedzīvot, ja esat sasniedzis savu 21 dzimšanas dienu. Bet ja ir pieprasījums ,tad ir arī piedāvājums un arī jūs varat saņemt ātro kredītu. Lielākā daļa Latvijas ātro kredītu iestāžu piedāvā saņemt aizdevumu personām vecumā no 20 vai 21 gada vecuma.

Šāda, vecuma ierobežošana, ir sava veida diskriminācija, jo, Latvijas Republikā, sasniedzot astoņpadsmit gadu vecumu jūs esat sasniedzis pilngadību. Šādā gadījumā aizdevējam nebūtu tiesību ierobežot jūsu tiesības saņemt aizdevumu tieši tāpat kā tiem cilvēkiem, kam ir pilni 21 gadi. Bet, ja aizdevējs ir izvirzījis šādu ierobežojumu, mēs neko īpašu darīt nevaram. Pat atceļot šo ierobežojumu, aizdevējam ir tiesības atteikt aizdevumu pēc saviem ieskatiem.

Bieži, 18 gadu vecumā, cilvēki ir patstāvīgi un pelnoši, viņu maksātspēja var būt tik pat droša ka citiem, ņemot vērā parādnieku skaitu Latvijā, pat labāka. Bet tiek uzskatīts, ka šādā vecumā vēl nav stabilitātes un aizdevējs nav pārliecināts par to ka aizdevums tiks atmaksāts un tas tiks darīts attiecīgajā laikā. Ir palikuši tikai daži aizdevēji, kuri izsniedz aizdevumus no 18 gadu vecuma.

SMS KREDĪTI - NAUDA VIENAS ĪSZIŅAS ATTĀLUMĀ

Kredītņēmēju ērtībām tiek piedāvāti arī SMS kredīti no 18 gadiem. SMS kredīts ir izdevība noformēt sev vēlamo aizdevumu tikai ar vienas īsziņas starpniecību. Lai būtu pieejams SMS kredīts, vispirms jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā, norādot visu vajadzīgo informāciju. SMS kredīts īpaši noderīgs brīžos, kad nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. Vienkārši nosūti īsziņu uz aizdevēja norādīto telefona numuru un jau pavisam drīz saņem naudu savā bankas kontā. SMS kredīts - nauda tikai vienas īsziņas attālumā!

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija