ceturtdiena, 2016. gada 31. marts

Ko darīt, ja uz kakla ir vairāki kredīti?

Izvēloties aizdevēju kredītu apvienošanai ir jāpievērš uzmanība vai piedāvātais pakalpojums patiesām ir pārkreditācija vai tas ir patēriņa kredīts. Bieži, meklējot kredītu apvienošanu tiek piedāvāts patēriņa kredīts. Protams, arī šāds aizdevums ir noderīgs, jo varat izmantot naudu kredītu segšanai, bet saņemšanas noteikumi var būt pavisam savādāki. Patēriņa kredītā varat saņemt summu uz laiku, piemēram, trīs gadi, bet kredītu apvienošanā varat saņemt šādu pašu summu uz laiku līdz pat 15 gadiem.

Izvēle starp aizdevējiem ir ļoti svarīga, jo jūs jau esat saņēmis vairākus kredītus un, ja aizdevējs nepiedāvā tieši kredītu apvienošanas aizdevumu, jūsu pieteikums var tikt noraidīts tieši šo aizdevumu dēļ. Veicot kredītu apvienošanu ir jāatrod uzņēmums kurš piedāvā tieši šo pakalpojumu, šādi jūs varat izvairīties no liekas laika izniekošanas.

Izvērtējot aizdevēja atbilstību jūsu nepieciešamībai, jāpārliecinās ka aizdevējs piedāvā veikt kredītu apvienošanu tik kredītiem cik jums ir. Kāds mazāks uzņēmums var piedāvāt apvienošanu tikai noteiktam, mazākam skaitam kredītu. Lielāki uzņēmumi var piedāvāt apvienot līdz septiņiem aizdevumiem. Ja jums ir seši aizdevumi, jums būtu jāapskata vai šis aizdevējs jums izsniegtu aizdevumu balstoties tikai no informācijas ko varat iegūt internetā. Ja aizdevējs nepiedāvā apvienot sešus aizdevumus tad jums nav jātērē laiks piesakoties uz šo aizdevumu, bet varat meklēt piemērotāko. Ir gadījumi kad aizdevēju norādītie noteikumi ir tikai vadlīnijas un katrs lēmums tiek pieņemts balstoties uz konkrētās lietas faktiem. Šādā gadījumā jūs varat mēģināt šajā uzņēmumā.

Katram no mums ir jāsaprot, ka nonākot situācijā kad redzam iespēju uz maksātnespēju, cīnāmies, lai veiktu šos maksājumus, nespējam veikt ikdienas maksājumus kredītu dēļ, mēs esam atbildīgi meklēt izeju. Mēs esam uzņēmušies saistības un kaut kas ir noticis, kas ietekmē mūsu spēju atmaksāt aizdevumus. No mūsu rīcības šādā situācijā ir atkarīgs kas ar mums notiks nākotnē.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija