otrdiena, 2016. gada 29. marts

Īrēt vai noformēt hipotekāro kredītu?

Jūs dzīvojat savā mājā vai īrējat? Ja jūs īrējat, jūs noteikti esat domājuši par iespēju iegūt mitekli savā īpašumā. Bet tas ir sarežģīti un dārgi. Nopirkt māju vai dzīvokli nav pa spēkam katram, bet ir iespējas kā to izdarīt arī tad ja nepelnāt vairākus tūkstošus mēnesī.

Kredīts. Visi esam par to dzirdējuši. Miljoniem cilvēku ir iegādājušies savas mājas pateicoties šim aizdevumam. Vai tas ir izdevīgi? Tas ir kredīts un saprotam, ka par to ir jāmaksā. Šāda veida aizdevums ir uz daudziem gadiem, tāpēc saprotam, ka aizdevuma komisija būs lielāka par dažiem desmitiem eiro. tās ir saistības uz ilgu laiku. Ar to ir jārēķinās.

Bet kas ir dzīvokļa īrēšana? Vai tas arī nav kredīts? Jūs veicat maksājumus katru mēnesi. Atšķirība ir tur, ka pēc maksājumu beigām jums ir jāizvācas, bet kad beidzas hipotēkas maksājumi jums, joprojām, paliek jūsu miteklis. Jūs maksāsiet īres maksu 10, 15 gadus, bet tad viss būs beidzies un atlikušo mūžu jūs dzīvosiet savā, personīgajā īpašumā. Jūs varēsiet to atstāt saviem bērniem.
Lielākais šķērslis hipotēkas saņemšanai ir pirmā iemaksa, kas var būt gana liela un noteikumi ar kādiem banka izsniedz šos aizdevumus. Bieži, tieši bankas noteikumi ir vienīgais šķērslis sava mājokļa iegādei. Bet, ja jums ir iespēja saņemt šādu aizdevumu no tā nevajadzētu baidīties. Īrējot dzīvokli, jūs maksājat kādam citam par iespēju dzīvot šajā vietā. Ar hipotēku jūs maksājat par savu īpašumu un kad samaksājat, tas ir jūsu.

Ja nopietni plānojat savu un savas ģimenes nākotni, noteikti, esat apsvēris iespēju par hipotekāro kredītu. Protams, ja varat iegādāties savu mitekli bez aizdevumu palīdzības, tad to neesat apsvēris. Bet, ja apsverat domu, tad noteikti ir vērts iedziļināties šajā jautājumā, atrast labākos piedāvājumus, izvērtēt dažādu piedāvājumu noteikumus. Šīs ir lielas un ilglaicīgas saistības. Neapdomīgi to nedrīkst darīt. Daudz un dažādi faktori ir jāņem vērā pieņemot lēmumu par to vai ņemt un kur ņemt.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija