trešdiena, 2016. gada 2. marts

Ezotērika

Ezotēriski noskaņots cilvēks no sava viedokļa var izskaidrot visu: kāpēc Bils Geitss pelna miljardus, kāpēc neuzkrājas naudas summas, kas dalās ar noteiktiem skaitļiem, kāpēc jāizvairās no cenām, kurās atrodami cipari 0 un 1, kā tikt pie kvalitatīviem pakalpojumiem un precēm un vēl simtiem citu ieteikumu.

Intuīcija, naudas āderes – tas viss ezotērikā ir svarīgs. Ja šīs zināšanas balstītas uz vērojumiem un gadsimtiem senām tradīcijām, man nav nekādu pretenziju tās izmēģināt, piemēram, kā noturēt konkrētu naudas summu savā krājkontā. Bet vēl lielāku prieku par interesantu pārdomu vielu šo rakstu izlasīšana sniedz kārdinājumu izdomāt vai ieraudzīt pašam savas attiecības ar naudu. Kādēļ nepavērot un nepadomāt? Varbūt tiešām ir kāds zināms ieradums, kam dienu no dienas ir spēks uzturēt, piemēram, finanšu disciplīnu, mākslu iepirkties izdevīgi, iztērēt prātīgi doto algu. Un tomēr – to, kā atrast kvalitāti lietās, kuras var iegūt par naudu, šeit nemāca. Varbūt vērtīgāks padoms būtu praktiskais – kā izdzīvot par kādu pieejamu summu.

Sastopami vēl arī citi noderīgi ieteikumi – atvērtiem, dzīvespriecīgiem un pozitīviem cilvēkiem. Dažam noderīgs šķitīs padoms par maciņa krāsu, formu un sakārtotību, cits uztvers ideju par to, ka naudai patīk dzīvot kārtīgi nobružātā, tātad – sekmīgi lietotā mājvietā. Vai, piemēram, informācija par ziediem un augiem telpā – ezotēriskā pieeja neskopojas ar padomiem to šķirņu izvēlē, kura uztur „naudas smaržu” mājā. Un – kāpēc ne? Ir daudz lietu, kas grezno vidi, un viens no tīras telpas punktiem uz „i” ir telpaugi. Padoms pateikties par esošo vai šodien pienākušo bagātību – ļoti labs veids, kā apkopot domas pēc dienas skrējiena, nomierināties, saprast, ka viss ir kārtībā.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija