piektdiena, 2016. gada 18. marts

Aizdevums mašīnas iegādei

Iegadāties automašīnu tagad ir daudz vienkāršāk, kā jebkad agrāk, jo pieejami vairāku veidu aizdevumi mašīnas iegādei, kas ļauj tikt pie jauna auto kaut vai šodien.Pirms automašīnas pirkšanas būtu jāņem vērā, ka aizdevumu piedāvājumu klāsts ir visai plašs, un tajā atrodamie kredītu varianti mēdz būt visai atšķirīgi.

Šobrīd populārākie aizdevumu veidi, mašīnu iegādei ir:


  • Patēriņa kredīts automobiļa iegādei – šī aizdevuma gadījumā, automašīnā jau sākotnēji tiek reģistrēta uz Jūsu vārda un nekalpo, kā nodrošinājums kredīta izsniegšanai. Kredīts tiek izsniegts bez ķīla vai galvojuma. Aizdevumu iespējams atmaksāt dalītajos maksājumos jeb ar mēneša maksu palīdzību. Patēriņa kredīti auto iegādei tiek izsniegti ar līdz pat 6 gadus ilgiem atmaksas termiņiem.
  • Auto kredīts, kā finanšu līzings – šī aizdevuma gadījumā, automašīna kalpo, kā nodrošinājums jeb ķīla un tiek reģistrēta uz aizdevēja vārda savukārt Jūs tiekat noformēts kā auto turētājs un varat to izmantot. Kad aizdevums atmaksas, automašīna pāriet Jūsu īpašumā, bez papildus maksas.
  • Auto kredīts, kā operatīvai līzings – jeb ilgtermiņa auto noma. šī aizdevuma gadījumā, gluži tāpat kā finanšu līzingā, automašīna kalpo, kā nodrošinājums jeb ķīla un tiek reģistrēta uz aizdevēja vārda savukārt Jūs tiekat noformēts kā auto turētājs un varat to izmantot. Tad, kad līzinga termiņš ir beidzies, pastāv iespēja auto atpirkt no tā īpašnieka, šajā gadījumā aizdevēja. līzinga laikā netiek izmaksāta visa automašīnas vērtība, līdz ar to ikmēneša maksājumi ir ievērojami zemāki kā finanšu līzingam, taču, ja vēlaties auto iegūt savā īpašumā, ir jārēķinās ar papildus izdevumiem pēc aizdevuma atmaksas.

Papildus iepriekš minētajiem aizdevumiem pastāv iespēja noformēt parastu patēriņa kredītu, nenorādot, ka tas nepieciešams auto iegādei. Arī šādā veidā ļoti operatīvi iegūsiet nepieciešamos līdzekļus mašīnas pirkšanai un varēsiet tās vērtību segt ar ikmēneša maksājumu palīdzību.

Lai izvēlētos izdevīgāko aizdevumu, veiciet kredītu salīdzināšanu. Salīdzināšanu iespējams veikt te pat internetā atrodamajā salīdzināšanas tabulā, kurā norādītas aizdevumu gada procentu likmes (GPL), komisijas maksas un cita to raksturojoša informācija.

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija