piektdiena, 2012. gada 13. aprīlis

TV3 interneta tiešraide


TV3 online TV augstā kvalitātē tagad ir pieejams arī Latvijā iekš Lattelecom interneta TV. Skaties LTV1, LTV7, LNT, TV3 un citus Latvijas un ārzemju TV kanālus Lattelecom interneta TV. Tev būs pieejams interneta TV, iespēja iznomāt filmas, TV programma datora ekrānā, kā arī TV arhīvs.

TV3 tiešraidi tagad vari skatīties arī internetā – augstā kvalitātē. Jums tikai nepieciešams interneta ātrums, kas nav mazāks par 1 Mbit/s. Ja Tavs interneta pakalpojumu sniedzējs spēj nodrošināt šādu minimālo garantēto interneta ātrumu, tad šis interneta TV darbosies arī Tev. Ja Tavs interneta pakalpojumu sniedzējs nespēj nodrošināt minimālo grantēto interneta ātrumu 1 Mbit/s, tad Tev vajag apsvērt domu par interneta pakalpojumu sniedzēja nomaiņu.

TV3 interneta tiešraide ir skatāma divās kvalitātēs. Jāpiebilst arī tas, ka filmas ir pieejamas vairākās valodās. Tā var būt krievu valoda, angļu valoda un Latviešu valoda. Pats galvenais ir tas, ka TV3 interneta tiešraide ir pieejama augstā kvalitātē. TV3 interneta tiešraide ir pieejama tik augstā kvalitātē, ka ir grūti pateikt, kura kvalitāte ir labāka, ja tiek salīdzināta digitālā televīzija ar Lattelecom interneta TV. Lattelecom interneta TV priekšrocība ir tā, ka to iespējams skatīties atrodoties ārpus mājas ( nepieciešams tikai interneta pieslēgums un portatīvais dators) – skolā, pludmalē, darbā, mājās…

TV3 interneta TV jeb TV3 online TV augstā kvalitātē paver mums jaunas iespējas. Skaties un baudi TV3 kanālu savā datora ekrānā jau tagad!
--> Read more...

sestdiena, 2012. gada 7. aprīlis

Ko dod virszemes televīzija

Labāks attēls, labāka skaņa un bez problēmām uztveramas televīzijas pārraides pat vistālākajā Latvijas pierobežā – virszemes digitālā televīzija.

Virszemes digitālā televīzija ir tā pati televīzija, tikai ar daudz plašākām iespējām, daudz labāku kvalitāti – gan attēla, gan skaņas. Tādējādi cilvēki varēs skatīties daudz kvalitatīvāku televīziju. Cilvēkiem būs pieejami daudz vairāk TV kanāli un virszemes digitālās televīzijas pārklājums ir daudz plašāks (aptuveni 95,5% Latvijas teritorijas), kā analogās televīzijas pārklājums (aptuveni 65% Latvijas teritorijas). Pēc pilnīgas analogās televīzijas atslēgšanas cilvēkiem līdzšinējo 5 TV kanālu vietā būs pieejami līdz pat 70 televīzijas kanāliem.
--> Read more...

trešdiena, 2012. gada 28. marts

Internets un TV

Tavs internets iesaka abonēt internetu un TV komplektā. Internets – augstas klases interneta pieslēgums privātpersonām. TV – augstas kvalitātes televīzija jeb digitālā televīzija. Tiek piedāvāti vairāki internets TV komplekti. Komplekti izveidoti ņemot vērā klienta vajadzības un iespējas.

Pakalpojums internets tv piemērots skolniekiem, studentiem, vecākiem un visiem pārējiem, kuriem ir nepieciešams ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums.

Ieguvumi klientiem piesakoties uz pakalpojumu Internets TV:

  • Kvalitatīvs interneta pieslēgums un augstas izšķirtspējas televīzija.
  • Tehniskais atbalsts cauru diennakti.
  • 2 dinamiskās IP adreses
  • Minimālais garantētais interneta ātrums. (Ļoti būtiski)
  • Atlaidi 5 latu vērtībā – piesakot internetu un TV internetā.
  • Ietaupīsiet naudu, laiku un nervus!

Kāpēc izvēlēties Lattelecom

Lattelecom ir lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Lattelecom strādā dinamiskā vidē, un tā vērtības ir vērstas uz klientiem – Lattelecom strādā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Lattelecom vienlīdz labi izturas un rūpējas par katru iekšējo un ārējo klientu. Lattelecom vēlas, lai klienti justos aprūpēti un novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar uzņēmumu.Saistīt
--> Read more...

ceturtdiena, 2012. gada 15. marts

Virszemes televīzijai pievienoti 10 jauni kanāli

Lattelecom Virszemes televīzijai pievienoti 10 jauni kanāli, līdz ar to šobrīd kopējais virszemes apraidē pieejamais TV programmu skaits jau sasniedzis 47, un līdztekus bezmaksas nacionālajiem kanāliem (LTV1, LTV7, LNT un TV3), kā arī reģionālajam kanālam, skatītājiem gandrīz visā Latvijas teritorijā pieejami arī daudzi populāri ārzemju kanāli.

Starp jaunajiem kanāliem ir trīs bērniem domāti kanāli (pirmsskolas bērnu un viņu vecāku īpaši iecienītais kanāls Jim Jam, Nickelodeon un Playhouse Disney/Boomerang), četri piedzīvojumu un zinātnes kanāli (Travel Channel, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Discovery World) un trīs filmu un izklaides kanāli (Sony Entertainment Television, TV21 un VH1).

„Skatītājiem ārpus Rīgas un citām lielajām pilsētām analogās televīzijas ērā bija ļoti ierobežotas iespējas saņemt kvalitatīvu televīzijas saturu, taču virszemes ciparu apraides tehnoloģija nu paver iespēju gandrīz visā valsts teritorijā skatīties ne tikai Latvijas televīzijas programmas, bet arī kvalitatīvas ārzemju TV programmas. Līdz ar jauno kanālu pievienošanu šīs iespējas ir vēl plašākas,” gandarīta Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Līdz ar jauno kanālu pievienošanu, Lattelecom visus kanālus ir sadalījis pa tematiskajām pakām, lai iedzīvotāji varētu izvēlēties un sakomplektēt savām interesēm atbilstošākās TV programmas.

Papildus Bezmaksas pakai ( 4 kanāli) un Ekonomiskajai pakai (18 kanāli) nu būs pieejama arī Bērnu un jauniešu paka (6 kanāli), Piedzīvojumu un zinātnes paka (9 kanāli), kā arī Filmu un izklaides paka (9 kanāli). 40 km ap Zaķusalas torni pieejams arī HD kanāls Discovery HD Showcase.

Jaunie Virszemes televīzijai pievienotie kanāli:1. Sony Entertainment Television (filmu un izklaides)
2. Nickelodeon (bērnu kanāls)
3. Playhouse Disney/Boomerang (bērnu kanāls)
4. Jim Jam (bērnu kanāls)
5. Travel Channel (piedzīvojumi un zinātne)
6. Discovery Science (piedzīvojumi un zinātne)
7. Discovery Travel&Living (piedzīvojumi un zinātne)
8. Discovery World (piedzīvojumi un zinātne)
9. TV21 (filmu un izklaides)
10. VH1 Europe (mūzika)
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija