piektdiena, 2012. gada 13. aprīlis

TV3 interneta tiešraide


TV3 online TV augstā kvalitātē tagad ir pieejams arī Latvijā iekš Lattelecom interneta TV. Skaties LTV1, LTV7, LNT, TV3 un citus Latvijas un ārzemju TV kanālus Lattelecom interneta TV. Tev būs pieejams interneta TV, iespēja iznomāt filmas, TV programma datora ekrānā, kā arī TV arhīvs.

TV3 tiešraidi tagad vari skatīties arī internetā – augstā kvalitātē. Jums tikai nepieciešams interneta ātrums, kas nav mazāks par 1 Mbit/s. Ja Tavs interneta pakalpojumu sniedzējs spēj nodrošināt šādu minimālo garantēto interneta ātrumu, tad šis interneta TV darbosies arī Tev. Ja Tavs interneta pakalpojumu sniedzējs nespēj nodrošināt minimālo grantēto interneta ātrumu 1 Mbit/s, tad Tev vajag apsvērt domu par interneta pakalpojumu sniedzēja nomaiņu.

TV3 interneta tiešraide ir skatāma divās kvalitātēs. Jāpiebilst arī tas, ka filmas ir pieejamas vairākās valodās. Tā var būt krievu valoda, angļu valoda un Latviešu valoda. Pats galvenais ir tas, ka TV3 interneta tiešraide ir pieejama augstā kvalitātē. TV3 interneta tiešraide ir pieejama tik augstā kvalitātē, ka ir grūti pateikt, kura kvalitāte ir labāka, ja tiek salīdzināta digitālā televīzija ar Lattelecom interneta TV. Lattelecom interneta TV priekšrocība ir tā, ka to iespējams skatīties atrodoties ārpus mājas ( nepieciešams tikai interneta pieslēgums un portatīvais dators) – skolā, pludmalē, darbā, mājās…

TV3 interneta TV jeb TV3 online TV augstā kvalitātē paver mums jaunas iespējas. Skaties un baudi TV3 kanālu savā datora ekrānā jau tagad!
--> Read more...

sestdiena, 2012. gada 7. aprīlis

Ko dod virszemes televīzija

Labāks attēls, labāka skaņa un bez problēmām uztveramas televīzijas pārraides pat vistālākajā Latvijas pierobežā – virszemes digitālā televīzija.

Virszemes digitālā televīzija ir tā pati televīzija, tikai ar daudz plašākām iespējām, daudz labāku kvalitāti – gan attēla, gan skaņas. Tādējādi cilvēki varēs skatīties daudz kvalitatīvāku televīziju. Cilvēkiem būs pieejami daudz vairāk TV kanāli un virszemes digitālās televīzijas pārklājums ir daudz plašāks (aptuveni 95,5% Latvijas teritorijas), kā analogās televīzijas pārklājums (aptuveni 65% Latvijas teritorijas). Pēc pilnīgas analogās televīzijas atslēgšanas cilvēkiem līdzšinējo 5 TV kanālu vietā būs pieejami līdz pat 70 televīzijas kanāliem.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija