trešdiena, 2012. gada 28. marts

Internets un TV

Tavs internets iesaka abonēt internetu un TV komplektā. Internets – augstas klases interneta pieslēgums privātpersonām. TV – augstas kvalitātes televīzija jeb digitālā televīzija. Tiek piedāvāti vairāki internets TV komplekti. Komplekti izveidoti ņemot vērā klienta vajadzības un iespējas.

Pakalpojums internets tv piemērots skolniekiem, studentiem, vecākiem un visiem pārējiem, kuriem ir nepieciešams ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums.

Ieguvumi klientiem piesakoties uz pakalpojumu Internets TV:

  • Kvalitatīvs interneta pieslēgums un augstas izšķirtspējas televīzija.
  • Tehniskais atbalsts cauru diennakti.
  • 2 dinamiskās IP adreses
  • Minimālais garantētais interneta ātrums. (Ļoti būtiski)
  • Atlaidi 5 latu vērtībā – piesakot internetu un TV internetā.
  • Ietaupīsiet naudu, laiku un nervus!

Kāpēc izvēlēties Lattelecom

Lattelecom ir lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Lattelecom strādā dinamiskā vidē, un tā vērtības ir vērstas uz klientiem – Lattelecom strādā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Lattelecom vienlīdz labi izturas un rūpējas par katru iekšējo un ārējo klientu. Lattelecom vēlas, lai klienti justos aprūpēti un novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar uzņēmumu.Saistīt

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija