trešdiena, 2012. gada 28. marts

Internets un TV

Tavs internets iesaka abonēt internetu un TV komplektā. Internets – augstas klases interneta pieslēgums privātpersonām. TV – augstas kvalitātes televīzija jeb digitālā televīzija. Tiek piedāvāti vairāki internets TV komplekti. Komplekti izveidoti ņemot vērā klienta vajadzības un iespējas.

Pakalpojums internets tv piemērots skolniekiem, studentiem, vecākiem un visiem pārējiem, kuriem ir nepieciešams ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums.

Ieguvumi klientiem piesakoties uz pakalpojumu Internets TV:

  • Kvalitatīvs interneta pieslēgums un augstas izšķirtspējas televīzija.
  • Tehniskais atbalsts cauru diennakti.
  • 2 dinamiskās IP adreses
  • Minimālais garantētais interneta ātrums. (Ļoti būtiski)
  • Atlaidi 5 latu vērtībā – piesakot internetu un TV internetā.
  • Ietaupīsiet naudu, laiku un nervus!

Kāpēc izvēlēties Lattelecom

Lattelecom ir lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Lattelecom strādā dinamiskā vidē, un tā vērtības ir vērstas uz klientiem – Lattelecom strādā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Lattelecom vienlīdz labi izturas un rūpējas par katru iekšējo un ārējo klientu. Lattelecom vēlas, lai klienti justos aprūpēti un novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar uzņēmumu.Saistīt
--> Read more...

ceturtdiena, 2012. gada 15. marts

Virszemes televīzijai pievienoti 10 jauni kanāli

Lattelecom Virszemes televīzijai pievienoti 10 jauni kanāli, līdz ar to šobrīd kopējais virszemes apraidē pieejamais TV programmu skaits jau sasniedzis 47, un līdztekus bezmaksas nacionālajiem kanāliem (LTV1, LTV7, LNT un TV3), kā arī reģionālajam kanālam, skatītājiem gandrīz visā Latvijas teritorijā pieejami arī daudzi populāri ārzemju kanāli.

Starp jaunajiem kanāliem ir trīs bērniem domāti kanāli (pirmsskolas bērnu un viņu vecāku īpaši iecienītais kanāls Jim Jam, Nickelodeon un Playhouse Disney/Boomerang), četri piedzīvojumu un zinātnes kanāli (Travel Channel, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Discovery World) un trīs filmu un izklaides kanāli (Sony Entertainment Television, TV21 un VH1).

„Skatītājiem ārpus Rīgas un citām lielajām pilsētām analogās televīzijas ērā bija ļoti ierobežotas iespējas saņemt kvalitatīvu televīzijas saturu, taču virszemes ciparu apraides tehnoloģija nu paver iespēju gandrīz visā valsts teritorijā skatīties ne tikai Latvijas televīzijas programmas, bet arī kvalitatīvas ārzemju TV programmas. Līdz ar jauno kanālu pievienošanu šīs iespējas ir vēl plašākas,” gandarīta Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Līdz ar jauno kanālu pievienošanu, Lattelecom visus kanālus ir sadalījis pa tematiskajām pakām, lai iedzīvotāji varētu izvēlēties un sakomplektēt savām interesēm atbilstošākās TV programmas.

Papildus Bezmaksas pakai ( 4 kanāli) un Ekonomiskajai pakai (18 kanāli) nu būs pieejama arī Bērnu un jauniešu paka (6 kanāli), Piedzīvojumu un zinātnes paka (9 kanāli), kā arī Filmu un izklaides paka (9 kanāli). 40 km ap Zaķusalas torni pieejams arī HD kanāls Discovery HD Showcase.

Jaunie Virszemes televīzijai pievienotie kanāli:1. Sony Entertainment Television (filmu un izklaides)
2. Nickelodeon (bērnu kanāls)
3. Playhouse Disney/Boomerang (bērnu kanāls)
4. Jim Jam (bērnu kanāls)
5. Travel Channel (piedzīvojumi un zinātne)
6. Discovery Science (piedzīvojumi un zinātne)
7. Discovery Travel&Living (piedzīvojumi un zinātne)
8. Discovery World (piedzīvojumi un zinātne)
9. TV21 (filmu un izklaides)
10. VH1 Europe (mūzika)
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija