otrdiena, 2011. gada 15. marts

Iemieg koncerta laikā


Video: Kora dziedātājs iemieg vai noģīpst, vai vienkārši uzliek mīksto koncerta laikā. Pie savas mūzikas laikam vieglāk iemigt.
--> Read more...

otrdiena, 2011. gada 15. februāris

Lieli parādi par apkuriLieli un ļoti lieli parādi par apkuri. Latvijas Iedzīvotāji par apkuri parādā vairāk nekā 60 miljonus latu, kas nav maz. Par to visu skaties šajā video, kas ir skatāms jau tagad bez maksas internetā.

Nākošais, kas sekos ir tas, ka Saeima drīzumā lems par pretrunīgi vērtētajiem grozījumiem Civilprocesa likumā, kas paredzētu, ka komunālo maksājumu parādus drīkst piedzīt pirms hipotekāro prasījumu apmierināšanas.
--> Read more...

sestdiena, 2011. gada 12. februāris

Kanālu atkārtotā meklēšana
Šeit būs Lattelecom Virszemes TV kanālu meklēšana, bet šajā video par Virszemes TV kanālu atkārtotā meklēšana. Video pamācība Lattelecom Virszemes TV kanālu atkārtotā meklēšana, kas palīdzēs atrast kanālus atkārtoti.

Kam nepieciešama kanālu atkārtotā meklēšana? Gadījumos, kad ne visi kanāli ir atrasti vai kad kanālu skaits tiks papildināts, ir iespējams veikt atkārtotu kanālu meklēšanu. Un tāpēc ir pieejams pamācības video Virszemes TV kanālu atkārtotā meklēšana.

Seko norādēm un kanālu atkārtota meklēšana notiks jau drīz!
--> Read more...

Virszemes TV viedkarte un CAM modulis
Lattelecom Virszemes televīzijas - viedkarte un CAM modulis. Lattelecom Virszemes televīzijas viedkarte ir tā lietas, kas jāievieto tajā melnajā kastītē. Ja tavs TV ir jaunākās paaudzes, kas atbalsta MPEG-4, tad Jums ārējais ciparu uztvērējs nav nepieciešams.
--> Read more...

Lattelecom Virszemes TV - kanālu meklēšana
Kad visus vadus būsi savienojis, tad var ķerties klāt pie kanālu meklēšanas. Sākumā var izvēlēties valodu, kādā vieglāk būs saprast, kas ir kas. Video redzams, kā tiek paņemta Latviešu valoda, bet var redzēt, ka ir pieejamas daudzas citas, kā piemēram, Krievu vai Angļu.

Nākošais ir uzstādīšana, kur atķeksē sev vēlamo uzstādīšanu. Lattelecom iesaka izvēlēties ātro uzstādīšanu. Tas tāpēc, ka uztvērējs visu izdarīs Jūsu vietā - Atķeksē ātro uzstādīšanu un spied OK!

Ja sekosi visiem norādījumiem un visu izdarīsi, kā video pamācībā, tad problēmām nevajadzētu būt. Šoreiz Tu apskatīji video pamācību - Lattelecom Virszemes TV - kanālu meklēšana.
--> Read more...

piektdiena, 2011. gada 11. februāris

Kas nepieciešams, lai uztvertu Virszemes TV

Lai uztvertu Virszemes TV signālu, ir nepieciešama vien stacionāra antena un MPEG4 ciparu TV uztvērējs. Modernākiem televizoriem šis uztvērējs jau ir iebūvēts. Virszemes televīzijas uztvērējs maksā 39 Ls, bet antenas- līdz 20 Ls. Virszemes TV uztveršanai nepieciešamās iekārtas var iegādāties visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos, kā arī pasūtīt internetā.

Virszemes televīzijas kanāliJa ir vēlme papildus skatīties arī maksas kanālus, būs nepieciešama arī viedkarte, kas maksā 6 Ls (tas ir vienreizējs ieguldījums). Tiem iedzīvotājiem, kuri nevēlas par uztvērēju maksāt uzreiz visu summu, Lattelecom piedāvā sadalīt maksājumu pa mēnešiem un uztvērēju īrēt – ja abonēšanas līgums tiek slēgts uz 24 mēnešiem un klients papildus abonē Ekonomisko vai Pamata paku, ikmēneša maksājums par uztvērēju ir tikai kaut kas.

Virszemes TV dekoderus un antenas iespējams iegādāties visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos, pasūtīt internetā vai pa klientu apkalpošanas tālruni 177, kā arī Elkor un RD Electronics sadzīves elektronikas veikalos.

Zināms arī tas, ka Virszemes TV signālu var uztvert 99,9%. Tas nozīmē, ka arī teritorijās, kur cilvēkiem vispār tehniski nebija iespēju uztvert TV signālu, kad vēl bija analogā TV - līdz ar ciparu apraidi komerciālie kanāli ir pieejami visiem iedzīvotājiem, nevis tikai daļai, kā tas bija ar veco analogo televīziju.
--> Read more...

Par interaktīvo TV

Lattelecom Interaktīvā TV tiek nodrošināta, izmantojot klienta interneta pieslēgumu un īpašu aparatūru – modemu, kas paredzēts vairāku vienlaicīgu pakalpojumu aparatūras pieslēgšanai un datu pārraidei, un dekoderi, kas nodrošina video MPEG 4 un audio signāla dekodēšanu.

Interaktīvā TVInteraktīvā TV nodrošina ļoti labu attēla un skaņas kvalitāti, tajā iespējams izvēlēties arī raidījumu un subtitru valodu, uzlikt atgādinājumus par tiem raidījumiem, kurus skatītājs vēlas atcerēties, televizorā aplūkot kanālu programmas un raidījumu aprakstus, meklēt raidījumus, kā arī izmantot daudzus citus papildpakalpojumus.
--> Read more...

TV

Sāksim ar Lattelecom televīziju un tieši ar interaktīvo TV. Lattelecom ir pirmais operators Latvijā, kurš saviem abonentiem sāka piedāvāt Discovery HD kanālu, kas izceļas ne tikai ar augstu attēla kvalitāti, bet arī ar augstvērtīgu un interesantu programmas saturu.

Discovery HD kanāls Lattelecom Interaktīvās TV abonentiem pieejams angļu un krievu valodās un veidots attēla attiecībai 16:9, kas ir ideāli piemērots platekrāna televizoriem. Ar mērķi iepazīstināt klientus ar HD kanāla īpašībām un piedāvāto attēla kvalitāti, pirmo mēnesi – līdz šī gada 1. jūnijam kanālu Lattelecom Interaktīvās TV abonentiem Discovery HD tiek piedāvāts bez maksas.

Virszemes televīzijaLattelecom Virszemes televīzijas apraidei tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, tajā skaitā MPEG4 formāts, kas ļauj iedzīvotājiem skatīties virszemes TV vairāk kanālu nekā tas bija iespējams analogajā televīzijā.

Izveidotais risinājums garantē to, ka iedzīvotājiem signāla uztveršanai ir nepieciešama vien stacionāra antena un TV dekoderis. Tas būs jāiegādājas, taču jaunāko televizoru īpašnieki varēs iztikt bez tā, jo populārākie televizoru modeļi jau šobrīd nodrošina signāla uztveršanas iespējas bez papildus iekārtas. Tas parasti ir tv, kas ražoti pēc 2008. gada. Pārbaudi pats, jo iespējams Tev dekoders nav nepieciešams.

Šobrīd Virszemes TV Rīgas reģionā piedāvā skatīties 4 bezmaksas kanālus ciparu kvalitātē – LTV1,LTV7, LNT un TV3. Papildus bezmaksas kanāliem, ar istabas vai jumta antenu un ciparu TV uztvērēju ir iespējams uztvert un skatīties vēl arī virkni citu, maksas kanālu. Šim nolūkam ir nepieciešama vēl arī viedkarte.

Latvija bija viena no pēdējām valstīm Eiropā, kas ieviesa virszemes televīzijas ciparu TV apraidi.

Kur iegādāties ierīces priekš virszemes televīzijasKur iegādāties dekoderus un antenas priekš virszemes televīzijas? Virszemes TV dekoderus un antenas iespējams iegādāties visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos, pasūtīt internetā vai pa klientu apkalpošanas tālruni 177, kā arī 5 Elkor tīkla veikalos Rīgā un 11 RD Electronics sadzīves elektronikas veikalos Rīgā, Jūrmalā, Bauskā, Tukumā, Siguldā, Dobelē, Jelgavā un Ogrē.
--> Read more...

Jaunas paaudzes TV

Jaunas paaudzes TV - Virszemes digitālā televīzija. Jaunas paaudzes TV apraidē tiks izmantotas mūsdienīgākās jaunās tehnoloģijas, tajā skaitā MPEG4 formāts, kas nākotnē ļaus ieekonomēt.

Virszemes televīzijaVirszemes televīzija piedāvā skatīties gan maksas, gan bez maksas TV kanālus. Atbilstoši likumam, valsts televīzijas kanāli ir skatāmi bez maksas. Pie bez maksas kanāliem var pieskaitīt arī TV3 un LNT, kas ir komerctelevīzijas kanāli, bet tie ir virszemes televīzijas bezmaksas pakā.

TV apraideTV apraidei tiek izmantots virszemes signāls. Lai skatītos TV ir nepieciešama vien stacionāra antena un TV dekoderis. Jāpiebilst arī tas, ka jaunāko televizoru īpašnieki varēs iztikt bez tā, jo populārākie televizoru modeļi jau šobrīd nodrošina signāla uztveršanas iespējas bez papildus iekārtas. Cik dzirdēts, tad tie ir TV aparāti, kas ražoti pēc 2008. gada - Tajos jau ir iebūvēts uztvērējs.

LattelecomLattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus.
--> Read more...

trešdiena, 2011. gada 2. februāris

MPEG-4 un virszemes televīzija

Ja plāno tuvākajā laikā iegādāties jaunu televizoru iesaku izvēlēties televizoru ar jau iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju, lai tam nav jāpieslēdz ārējais ciparu TV uztvērējs. Virszemes televīzija ir tā televīzija, kas skatāma gan bez maksas, gan par maksu, kur ir pieejami skatītākie TV kanāli.

DekoderisTV dekoderis ir nepieciešams televizoriem, kuros nav iebūvēts MPEG-4 dekoderis, lai raidīto ciparu TV signālu Tavs televizors varētu pārvērst tam atbilstošā formātā.


CAM modulisCAM modulis ir ērts risinājums televizoru ar iebūvētu TV dekoderu īpašniekiem. Izmantojot šo moduli, Virszemes TV viedkarti iespējams ievietot pašā CAM modulī, kurš savukārt ievietojams TV, neslēdzot televizoram klāt ārējo TV dekoderu


Analogā televīzija ir novecojusi, tāpēc tā ir pensijā un tās vietā ir brīnišķīga virszemes digitālā televīzija ar daudz vairāk iespējām un jaunā kvalitātē. Galvenā Virszemes televīzijas priekšrocība ir tāda, ka tas ļauj izplatīt daudz vairāk TV programmas. Patīkamu skatīšanos un lai izdodas!
--> Read more...

Virszemes televīzija digitālā kvalitātē

Virszemes televīzija digitālā kvalitātē ir vienīgā televīzija Latvijā, kas ir skatāma bez maksas. Par simbolisku samaksu ir pieejami arī maksas kanāli. Virszemes TV maksas kanāli ir skatītākie un populārākie pieejamie TV kanāli.

Piesaki virszemes TVPieslēdzot Lattelecom Virszemes Televīziju, Latvijas iedzīvotāji ar TV antenu var skatīties daudz lielāku TV kanālu skaitu, kurus līdz šim varēja vērot tikai satelīttelevīzijas vai kabeļu televīzijas abonenti. Cilvēki izvēlas virszemes TV, jo tā ir lēta un kvalitatīva televīzija, kas piedāvā daudz iespējas un populārus kanālus.


Ietaupi pasūtot internetā


Internetā IZDEVĪGĀK! Pasūti pakalpojumu internetā un ietaupi Ls 5! Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā Lattelecom rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena Lattelecom pakalpojuma veida uz citu.

Skaties virszemes televīziju un izbaudi tās sniegtās priekšrocības! Tava televīzija noteikti ir virszemes televīzija. Virszemes TV ir televīzija, kuras apraide tiek nodrošināta, izmantojot radioviļņus, līdzīgi kā analogajā TV apraidē. Tas nozīmē, ka nav nepieciešami nekādi papildus kabeļi, jo tā ir virszemes televīzija.
--> Read more...

piektdiena, 2011. gada 28. janvāris

Hadžensa tagad Candie's reklāmas seja

--> Read more...

Pēnelopei Krusai bērnsPēnelopei Krusai bērns un tieši puisītis. Populārā aktrise Pēnelope Krusa un viņas vīrs aktieris Havjērs Bardems kļuvuši par vecākiem savam pirmdzimtajam. Par to visu skaties šajā video, kas ir bez maksas un par brīvu.
--> Read more...

Plūdi un digitālā televīzija

plūdi


Sāksim ar plūdiem. Video redzami plūdi ne pajokam! Plūdu datums 2011.01.10 un skaties, kur auto liec! CIETI!
--> Read more...

ceturtdiena, 2011. gada 27. janvāris

AIZSTĀVJI iekš virszemes TV


Seriāls aizstāvji arī virszemes televīzijā! Populārā tieslietu seriāla AIZSTĀVJI Eiropas pirmizrāde janvārī ekskluzīvi Lattelecom televīzijā. Tas tāpēc ka tā ir pieejama gan interaktīvā TV, gan virszemes TV. Izvēlies Lattelecom pakalpojumus!

AIZSTĀVJI: Video klipiņš

Seriāls, kas pirms dažiem mēnešiem savā debijas vakarā ASV pulcināja 13 miljonus skatītāju, nu jau ir strauji iekarojis gan skatītāju, gan arī kritiķu sirdis, iegūstot vadošo pozīciju starp pieaugušajiem vecuma grupā no 25 līdz 54 gadiem.

Par TV Virszemes


Izmantojot Lattelecom Virszemes TV, būs pieejami tādi papildpakalpojumi kā subtitri, valodas izvēle, TV programma, High-definition kvalitātes kanāli un virkne citu pakalpojumu.Pāreja no analogās televīzijas uz ciparu Pāreja uz ciparu TV notiek visā pasaulē, un Latvija nav nekāds izņēmums.

Skaties televīziju, kas ir virszemes televīzija un interaktīvā televīzija, tad noteikti nebūs garlaicīgi, jo tās ir lieliskas televīzijas!
--> Read more...

Ronaldinjo
TelevīzijaSkaties virszemes televīzijas sporta kanālus un redzēsi ne tikai tādus brīnumus no Ronalda puses. Virszemes televīzija ir televīzija ar neticami daudz iespējām un papildpakalpojumiem. Ja nepieciešama TV, tad noteikti izvēlies virszemes TV vai arī pārnāc uz virszemes TV. Kā saslēgt virszemes TV, ja nepieciešama palīdzība.
--> Read more...

piektdiena, 2011. gada 14. janvāris

Atrod zvejas rīkus pilnus ar zivīm

cope
RPP jeb Rīgas pašvaldības policijas glābēji atrod zvejas rīkus pilnus ar zivīm, kas ir nelegāli zvejas rīki. Ar šādiem zvejas rīkiem nav atļauts zvejot. Un tāpēc tie tika izņemti un dzīvās zivis palaistas vaļā.

Tas viss pateicoties vērīgajiem iedzīvotājiem, kuri 14.janvāra pusdienlaikā paziņoja policijai par nelikumīgajām darbībām Juglas kanālā.

Pašvaldības policijas glābēji, apsekojot norādīto ūdenstilpes vietu pie dzelzceļa tilta, kanālā atrada divus zvejas tīklus un zvejas rīkus. Zināms, ka tīklu garums bija 30 metri.
--> Read more...

trešdiena, 2011. gada 12. janvāris

Kas nāk analogās TV vietā

Kas tad īsti nāk analogās TV vietā? Tā ir digitālā televīzija, kas analogo TV aizsūta pensijā.


Par virszemes TV: Jau labu laiku skatāmies virszemes televīziju un analogā, kas bija pārāk dārga ir izslēgta. Virszemes TV ir digitālā televīzija, kas spēj piedāvāt daudz labāku attēla kvalitāti nekā analogā televīzija.


Izmantojot Lattelecom Virszemes TV ir pieejami tādi papildpakalpojumi kā subtitri, valodas izvēle, TV programma, High-definition kvalitātes kanāli un virkne citu pakalpojumu, bet analogā TV to nespēja piedāvā, kā arī tās uzturēšanas izmaksas bija daudz lielākas nekā jaunā digitālā virszemes TV!
--> Read more...

Virszemes TV viedkarte

Virszemes TV viedkarte jeb pareizāk būtu Lattelecom Virszemes TV viedkarte. Vēl būs par CAM moduli. Kopā sanāk Virszemes TV viedkarte un CAM modulis jeb pareizāk Lattelecom Virszemes TV viedkarte un CAM modulis. Vairāk par to visu būs video pamācībā, kuru var noskatīties jau tagad!

Virszemes TV - komplektācija un saslēgšana
Lattelecom Virszemes TV komplektācija un saslēgšana ar Televizoru. Un kā jau solīju galvenais objekts viedkarte un CAM modulis, kas būs Lattelecom Virszemes TV viedkarte un CAM modulis.

Šajā video būs īss ieskats nepieciešamajā aprīkojumā un saslēgšanas instrukcija, jo liels ieskats nav nepieciešams. Skatāmies video un ieskatāmies aprīkojumā un saslēgšanā, ja ir nepieciešams.
--> Read more...

Komplektācija un saslēgšana

Kas ir virszemes TV? Kā saslēgt virszemes TV? Par to var uzzināt skatoties video un lasot blogu par virszemes televīziju, kas ir digitālā televīzija.

Tā ir tā televīzija, kas nomainīja un aizsūtīja pensijā analogo TV, kas arī bija televīzija tikai ne tik laba, kā virszemes digitālā televīzija. Un vispār šis video ir par Lattelecom Virszemes TV - komplektāciju un saslēgšanu. Un tas nozīmē, ka atbildes ir atrodamas video rullītī!

Lattelecom virszemes televīzija ir tā pati vecā labā televīzija, kuru iespējams skatīties caur televizoru. Tā ir laba televīzija, bet vēl labāka ir interaktīvā TV, kas ir daudz labāka par analogo tv un labāka par virszemes televīziju. Tas nozīmē, ja ir nepieciešama televīzija, tad var izvēlēties no šīm divām TV un tv kanāliem, kas pieejami TV.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija