trešdiena, 2011. gada 2. februāris

Virszemes televīzija digitālā kvalitātē

Virszemes televīzija digitālā kvalitātē ir vienīgā televīzija Latvijā, kas ir skatāma bez maksas. Par simbolisku samaksu ir pieejami arī maksas kanāli. Virszemes TV maksas kanāli ir skatītākie un populārākie pieejamie TV kanāli.

Piesaki virszemes TVPieslēdzot Lattelecom Virszemes Televīziju, Latvijas iedzīvotāji ar TV antenu var skatīties daudz lielāku TV kanālu skaitu, kurus līdz šim varēja vērot tikai satelīttelevīzijas vai kabeļu televīzijas abonenti. Cilvēki izvēlas virszemes TV, jo tā ir lēta un kvalitatīva televīzija, kas piedāvā daudz iespējas un populārus kanālus.


Ietaupi pasūtot internetā


Internetā IZDEVĪGĀK! Pasūti pakalpojumu internetā un ietaupi Ls 5! Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā Lattelecom rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums ir spēkā tikai privātpersonām piesakot jaunu pakalpojumu un neattiecas uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārejas no viena Lattelecom pakalpojuma veida uz citu.

Skaties virszemes televīziju un izbaudi tās sniegtās priekšrocības! Tava televīzija noteikti ir virszemes televīzija. Virszemes TV ir televīzija, kuras apraide tiek nodrošināta, izmantojot radioviļņus, līdzīgi kā analogajā TV apraidē. Tas nozīmē, ka nav nepieciešami nekādi papildus kabeļi, jo tā ir virszemes televīzija.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija