piektdiena, 2011. gada 11. februāris

TV

Sāksim ar Lattelecom televīziju un tieši ar interaktīvo TV. Lattelecom ir pirmais operators Latvijā, kurš saviem abonentiem sāka piedāvāt Discovery HD kanālu, kas izceļas ne tikai ar augstu attēla kvalitāti, bet arī ar augstvērtīgu un interesantu programmas saturu.

Discovery HD kanāls Lattelecom Interaktīvās TV abonentiem pieejams angļu un krievu valodās un veidots attēla attiecībai 16:9, kas ir ideāli piemērots platekrāna televizoriem. Ar mērķi iepazīstināt klientus ar HD kanāla īpašībām un piedāvāto attēla kvalitāti, pirmo mēnesi – līdz šī gada 1. jūnijam kanālu Lattelecom Interaktīvās TV abonentiem Discovery HD tiek piedāvāts bez maksas.

Virszemes televīzijaLattelecom Virszemes televīzijas apraidei tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, tajā skaitā MPEG4 formāts, kas ļauj iedzīvotājiem skatīties virszemes TV vairāk kanālu nekā tas bija iespējams analogajā televīzijā.

Izveidotais risinājums garantē to, ka iedzīvotājiem signāla uztveršanai ir nepieciešama vien stacionāra antena un TV dekoderis. Tas būs jāiegādājas, taču jaunāko televizoru īpašnieki varēs iztikt bez tā, jo populārākie televizoru modeļi jau šobrīd nodrošina signāla uztveršanas iespējas bez papildus iekārtas. Tas parasti ir tv, kas ražoti pēc 2008. gada. Pārbaudi pats, jo iespējams Tev dekoders nav nepieciešams.

Šobrīd Virszemes TV Rīgas reģionā piedāvā skatīties 4 bezmaksas kanālus ciparu kvalitātē – LTV1,LTV7, LNT un TV3. Papildus bezmaksas kanāliem, ar istabas vai jumta antenu un ciparu TV uztvērēju ir iespējams uztvert un skatīties vēl arī virkni citu, maksas kanālu. Šim nolūkam ir nepieciešama vēl arī viedkarte.

Latvija bija viena no pēdējām valstīm Eiropā, kas ieviesa virszemes televīzijas ciparu TV apraidi.

Kur iegādāties ierīces priekš virszemes televīzijasKur iegādāties dekoderus un antenas priekš virszemes televīzijas? Virszemes TV dekoderus un antenas iespējams iegādāties visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos, pasūtīt internetā vai pa klientu apkalpošanas tālruni 177, kā arī 5 Elkor tīkla veikalos Rīgā un 11 RD Electronics sadzīves elektronikas veikalos Rīgā, Jūrmalā, Bauskā, Tukumā, Siguldā, Dobelē, Jelgavā un Ogrē.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija