trešdiena, 2011. gada 2. februāris

MPEG-4 un virszemes televīzija

Ja plāno tuvākajā laikā iegādāties jaunu televizoru iesaku izvēlēties televizoru ar jau iebūvētu MPEG-4 ciparu TV uztvērēju, lai tam nav jāpieslēdz ārējais ciparu TV uztvērējs. Virszemes televīzija ir tā televīzija, kas skatāma gan bez maksas, gan par maksu, kur ir pieejami skatītākie TV kanāli.

DekoderisTV dekoderis ir nepieciešams televizoriem, kuros nav iebūvēts MPEG-4 dekoderis, lai raidīto ciparu TV signālu Tavs televizors varētu pārvērst tam atbilstošā formātā.


CAM modulisCAM modulis ir ērts risinājums televizoru ar iebūvētu TV dekoderu īpašniekiem. Izmantojot šo moduli, Virszemes TV viedkarti iespējams ievietot pašā CAM modulī, kurš savukārt ievietojams TV, neslēdzot televizoram klāt ārējo TV dekoderu


Analogā televīzija ir novecojusi, tāpēc tā ir pensijā un tās vietā ir brīnišķīga virszemes digitālā televīzija ar daudz vairāk iespējām un jaunā kvalitātē. Galvenā Virszemes televīzijas priekšrocība ir tāda, ka tas ļauj izplatīt daudz vairāk TV programmas. Patīkamu skatīšanos un lai izdodas!

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija