piektdiena, 2011. gada 11. februāris

Kas nepieciešams, lai uztvertu Virszemes TV

Lai uztvertu Virszemes TV signālu, ir nepieciešama vien stacionāra antena un MPEG4 ciparu TV uztvērējs. Modernākiem televizoriem šis uztvērējs jau ir iebūvēts. Virszemes televīzijas uztvērējs maksā 39 Ls, bet antenas- līdz 20 Ls. Virszemes TV uztveršanai nepieciešamās iekārtas var iegādāties visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos, kā arī pasūtīt internetā.

Virszemes televīzijas kanāliJa ir vēlme papildus skatīties arī maksas kanālus, būs nepieciešama arī viedkarte, kas maksā 6 Ls (tas ir vienreizējs ieguldījums). Tiem iedzīvotājiem, kuri nevēlas par uztvērēju maksāt uzreiz visu summu, Lattelecom piedāvā sadalīt maksājumu pa mēnešiem un uztvērēju īrēt – ja abonēšanas līgums tiek slēgts uz 24 mēnešiem un klients papildus abonē Ekonomisko vai Pamata paku, ikmēneša maksājums par uztvērēju ir tikai kaut kas.

Virszemes TV dekoderus un antenas iespējams iegādāties visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos, pasūtīt internetā vai pa klientu apkalpošanas tālruni 177, kā arī Elkor un RD Electronics sadzīves elektronikas veikalos.

Zināms arī tas, ka Virszemes TV signālu var uztvert 99,9%. Tas nozīmē, ka arī teritorijās, kur cilvēkiem vispār tehniski nebija iespēju uztvert TV signālu, kad vēl bija analogā TV - līdz ar ciparu apraidi komerciālie kanāli ir pieejami visiem iedzīvotājiem, nevis tikai daļai, kā tas bija ar veco analogo televīziju.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija