piektdiena, 2011. gada 11. februāris

Jaunas paaudzes TV

Jaunas paaudzes TV - Virszemes digitālā televīzija. Jaunas paaudzes TV apraidē tiks izmantotas mūsdienīgākās jaunās tehnoloģijas, tajā skaitā MPEG4 formāts, kas nākotnē ļaus ieekonomēt.

Virszemes televīzijaVirszemes televīzija piedāvā skatīties gan maksas, gan bez maksas TV kanālus. Atbilstoši likumam, valsts televīzijas kanāli ir skatāmi bez maksas. Pie bez maksas kanāliem var pieskaitīt arī TV3 un LNT, kas ir komerctelevīzijas kanāli, bet tie ir virszemes televīzijas bezmaksas pakā.

TV apraideTV apraidei tiek izmantots virszemes signāls. Lai skatītos TV ir nepieciešama vien stacionāra antena un TV dekoderis. Jāpiebilst arī tas, ka jaunāko televizoru īpašnieki varēs iztikt bez tā, jo populārākie televizoru modeļi jau šobrīd nodrošina signāla uztveršanas iespējas bez papildus iekārtas. Cik dzirdēts, tad tie ir TV aparāti, kas ražoti pēc 2008. gada - Tajos jau ir iebūvēts uztvērējs.

LattelecomLattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija