piektdiena, 2011. gada 28. janvāris

Hadžensa tagad Candie's reklāmas seja

--> Read more...

Pēnelopei Krusai bērnsPēnelopei Krusai bērns un tieši puisītis. Populārā aktrise Pēnelope Krusa un viņas vīrs aktieris Havjērs Bardems kļuvuši par vecākiem savam pirmdzimtajam. Par to visu skaties šajā video, kas ir bez maksas un par brīvu.
--> Read more...

Plūdi un digitālā televīzija

plūdi


Sāksim ar plūdiem. Video redzami plūdi ne pajokam! Plūdu datums 2011.01.10 un skaties, kur auto liec! CIETI!
--> Read more...

ceturtdiena, 2011. gada 27. janvāris

AIZSTĀVJI iekš virszemes TV


Seriāls aizstāvji arī virszemes televīzijā! Populārā tieslietu seriāla AIZSTĀVJI Eiropas pirmizrāde janvārī ekskluzīvi Lattelecom televīzijā. Tas tāpēc ka tā ir pieejama gan interaktīvā TV, gan virszemes TV. Izvēlies Lattelecom pakalpojumus!

AIZSTĀVJI: Video klipiņš

Seriāls, kas pirms dažiem mēnešiem savā debijas vakarā ASV pulcināja 13 miljonus skatītāju, nu jau ir strauji iekarojis gan skatītāju, gan arī kritiķu sirdis, iegūstot vadošo pozīciju starp pieaugušajiem vecuma grupā no 25 līdz 54 gadiem.

Par TV Virszemes


Izmantojot Lattelecom Virszemes TV, būs pieejami tādi papildpakalpojumi kā subtitri, valodas izvēle, TV programma, High-definition kvalitātes kanāli un virkne citu pakalpojumu.Pāreja no analogās televīzijas uz ciparu Pāreja uz ciparu TV notiek visā pasaulē, un Latvija nav nekāds izņēmums.

Skaties televīziju, kas ir virszemes televīzija un interaktīvā televīzija, tad noteikti nebūs garlaicīgi, jo tās ir lieliskas televīzijas!
--> Read more...

Ronaldinjo
TelevīzijaSkaties virszemes televīzijas sporta kanālus un redzēsi ne tikai tādus brīnumus no Ronalda puses. Virszemes televīzija ir televīzija ar neticami daudz iespējām un papildpakalpojumiem. Ja nepieciešama TV, tad noteikti izvēlies virszemes TV vai arī pārnāc uz virszemes TV. Kā saslēgt virszemes TV, ja nepieciešama palīdzība.
--> Read more...

piektdiena, 2011. gada 14. janvāris

Atrod zvejas rīkus pilnus ar zivīm

cope
RPP jeb Rīgas pašvaldības policijas glābēji atrod zvejas rīkus pilnus ar zivīm, kas ir nelegāli zvejas rīki. Ar šādiem zvejas rīkiem nav atļauts zvejot. Un tāpēc tie tika izņemti un dzīvās zivis palaistas vaļā.

Tas viss pateicoties vērīgajiem iedzīvotājiem, kuri 14.janvāra pusdienlaikā paziņoja policijai par nelikumīgajām darbībām Juglas kanālā.

Pašvaldības policijas glābēji, apsekojot norādīto ūdenstilpes vietu pie dzelzceļa tilta, kanālā atrada divus zvejas tīklus un zvejas rīkus. Zināms, ka tīklu garums bija 30 metri.
--> Read more...

trešdiena, 2011. gada 12. janvāris

Kas nāk analogās TV vietā

Kas tad īsti nāk analogās TV vietā? Tā ir digitālā televīzija, kas analogo TV aizsūta pensijā.


Par virszemes TV: Jau labu laiku skatāmies virszemes televīziju un analogā, kas bija pārāk dārga ir izslēgta. Virszemes TV ir digitālā televīzija, kas spēj piedāvāt daudz labāku attēla kvalitāti nekā analogā televīzija.


Izmantojot Lattelecom Virszemes TV ir pieejami tādi papildpakalpojumi kā subtitri, valodas izvēle, TV programma, High-definition kvalitātes kanāli un virkne citu pakalpojumu, bet analogā TV to nespēja piedāvā, kā arī tās uzturēšanas izmaksas bija daudz lielākas nekā jaunā digitālā virszemes TV!
--> Read more...

Virszemes TV viedkarte

Virszemes TV viedkarte jeb pareizāk būtu Lattelecom Virszemes TV viedkarte. Vēl būs par CAM moduli. Kopā sanāk Virszemes TV viedkarte un CAM modulis jeb pareizāk Lattelecom Virszemes TV viedkarte un CAM modulis. Vairāk par to visu būs video pamācībā, kuru var noskatīties jau tagad!

Virszemes TV - komplektācija un saslēgšana
Lattelecom Virszemes TV komplektācija un saslēgšana ar Televizoru. Un kā jau solīju galvenais objekts viedkarte un CAM modulis, kas būs Lattelecom Virszemes TV viedkarte un CAM modulis.

Šajā video būs īss ieskats nepieciešamajā aprīkojumā un saslēgšanas instrukcija, jo liels ieskats nav nepieciešams. Skatāmies video un ieskatāmies aprīkojumā un saslēgšanā, ja ir nepieciešams.
--> Read more...

Komplektācija un saslēgšana

Kas ir virszemes TV? Kā saslēgt virszemes TV? Par to var uzzināt skatoties video un lasot blogu par virszemes televīziju, kas ir digitālā televīzija.

Tā ir tā televīzija, kas nomainīja un aizsūtīja pensijā analogo TV, kas arī bija televīzija tikai ne tik laba, kā virszemes digitālā televīzija. Un vispār šis video ir par Lattelecom Virszemes TV - komplektāciju un saslēgšanu. Un tas nozīmē, ka atbildes ir atrodamas video rullītī!

Lattelecom virszemes televīzija ir tā pati vecā labā televīzija, kuru iespējams skatīties caur televizoru. Tā ir laba televīzija, bet vēl labāka ir interaktīvā TV, kas ir daudz labāka par analogo tv un labāka par virszemes televīziju. Tas nozīmē, ja ir nepieciešama televīzija, tad var izvēlēties no šīm divām TV un tv kanāliem, kas pieejami TV.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija