trešdiena, 2010. gada 22. septembris

Šis tas iekš Virszemes televīzijas

Jau labu laiku skatāmies virszemes televīziju un analogā, kas bija pārāk dārga ir izslēgta. Virszemes televīzija tagad ir piedāvā vēl 10 jaunus tv kanālus, kuri ir pieejama virszemes televīzijā:

Lattelecom Virszemes televīzijai pievienoti 10 jauni kanāli, līdz ar to šobrīd kopējais virszemes apraidē pieejamais TV programmu skaits jau sasniedzis 47. Tikai Lattelecom televīzijā šobrīd ekskluzīvi pieejams kanāls Sony Entertainment Television, kurā skatāmas jaunākās filmas un kulta seriāli...

Tas arī ir tas, ko gribēju pavēstīt. To visu var izlasīt šeit virszemes mājas lapā. Tur protams ir viss uzrakstīts, kas ir kas.
--> Read more...

trešdiena, 2010. gada 18. augusts

Virszemes TV un pērkonis

Virszemes TV un pērkonis
Tā kā negaisi un pērkoni ir garam, tad gribēju paziņot visiem tiem, kuri vēl nav pazaudējuši savus dekoderus no pērkona spērieniem, ka negaisa laikā labākais variants ir virszemes tv dekoderi atvienot no strāvas. Jāpiebilst arī tas, ka Lattelecom Televīzijas pakalpojuma vadītājs Arvils Kupris, norāda, ka tikpat būtiski ir no televizora vai dekodera atvienot arī antenas vadu, lai gadījumā, ja zibens iesper antenā, netiktu bojāts televizors vai virszemes televīzijas dekoderis.

Un tad kad pērkons, pērkons un zibens ir beidzies varam atkal visu savienot un skatīties savus iemīļoto tv kanālus kopā ar virszemes digitālo televīziju. Virszemes TV pamācības meklē šeit, tur ir daudz un dažādas pamācības priekš virszemes tv, kā piemēram, Virszemes TV - komplektācija un saslēgšana, Virszemes Televīzija - viedkarte un CAM modulis utt.
--> Read more...

ceturtdiena, 2010. gada 4. februāris

Digitālā televīzija Latvijā

Lattelecom līdztekus bezmaksas kanāliem piedāvā priekšapmaksas televīziju bez līgumsaistībām viss raksts: Virszemes TV komercapraidē visā valstī - tur iespējams uzzināt arī par virszemes tv atlaidēm un viss par komercapraidi visā valstī.

Vēl atradu jaunumus, ka Lattelecom virszemes televīzija piedāvā Priekšapmaksas televīziju, kas atvieglos pāreju no analogās uz ciparu apraidi un sniegs iespēju izbaudīt visas Virszemes TV priekšrocības. Īsumā šis brīnums sniegs iespēju skatīties maksas kanālus bez ikmēneša rēķiniem un pagarināt vai atteikties no pakalpojuma pēc pašu izvēles.

Galvenā Virszemes televīzijas priekšrocība ir tāda, ka tas ļauj izplatīt daudz vairāk TV programmas nekā pašreizējos 5 bezmaksas kanālus. Līdz ar to izmantojot virszemes televīziju iedzīvotājiem visā Latvijā kļūs pieejami arī maksas TV kanāli, kurus līdz šim varēja skatīties satelīttelevīzijas un kabeļtelevīzijas abonenti.

Kas ir interneta televīzija

Interneta televīzija jeb web televīzija (angliski internet television, web television, online television) ir televīzijas satura digitāla izplatīšana ar publiskā interneta tīkla palīdzību, kas pārraida arī citus datu tipus. Pastāv paralēli virszemes televīzijai, kabeļtelevīzijai, satelīttelevīzijai, kuras pārraida tikai video datus. Interneta TV var skatīties vai nu tiešraidē, vai no arhīva (filmu un pārraižu interaktīva bibliotēka). Pieprasītākajiem satura nodrošinātājiem ir svarīgi uzturēt arhīvus, tas ir interneta tv pluss.
Interneta tv ir sistēma, kas balstīta uz abpusējo ciparu TV signāla pārraidi caur interneta savienojumu, izmantojot platjoslas pieslēgumu. Šim televīzijas veidam ir daudzas iespējas, kas nav iespējamas citiem TV veidiem (izņemot interaktīvo TV).

Pakalpojumu sniedzēji piedāvā TV kanālus, kas ir pieejami tikai viņu interneta tīklā, kā arī TV kanālus, kas pieejami jebkurā vietā, kur pieejams internets.
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija