pirmdiena, 2009. gada 26. oktobris

Pamācības: Virszemes TV televīzija


Virszemes TV - komplektācija un saslēgšana

Virszemes Televīzija - kanālu atkārtotā meklēšana

Virszemes TV - viedkarte un CAM modulis


Virszemes Televīzija - viedkarte un CAM modulis
--> Read more...

Virszemes televīzijas digitālā apraide


Virszemes televīzijas digitālā apraideSvarīgā ziņa visiem tiem televīzijas skatītājiem, kuri skatās tikai tās programmas, kuras var uztvert bez maksas ar televīzijas antenu. Latvija sākusi pāreju no analogās apraides uz ciparu televīziju, un tuvāko divu gadu laikā apraide analogajā formātā tiks pārtraukta.
--> Read more...

Virszemes televīzijas prezentācijaVideo: Lattelecom Virszemes televīzijas prezentācija
--> Read more...

Cik maksā virszemes televīzija

Ieviešot Latvijā Lattelecom Virszemes Televīziju ciparu formātā, Latvijas iedzīvotāji ar TV antenu varēs skatīties daudz lielāku TV kanālu skaitu, kurus līdz šim varēja vērot tikai satelīttelevīzijas vai kabeļu televīzijas abonenti.

Atbilstoši likumam valsts televīzijas kanālus varēs skatīties bez maksas. Pieejamo bezmaksas un papildu kanālu sarakstus aicinām aplūkot mūsu mājas lapā.

Tātad pieejamie bezmaksas tv kanāli joprojām būs skatāmi par brīvu, bet tiem būs pieejami arī papildpakalpojumi. Piedāvāsim Jums skatīties arī virkni citus populārus un interesantus kanālus.

Tātad ieviešana ar jaunāko pieejamo tehnoloģiju garantē to, ka ar laiku
iedzīvotājiem nenāksies maksāt par modernizāciju.

- Iespēja skatīties daudz vairāk TV programmas nekā tikai 5
kanālus.
- Ciparu formāts nodrošina virkni ērtu un mūsdienīgu iespēju:
- elektroniskā TV programma,
- audio valodas un subtitru izvēle,
- augstas izšķirtspējas TV


Jūsu ieguvumi:

- nacionālie televīzijas kanāli digitālajā kvalitātē bez maksas
- Vienkārša TV un decimetru antenas savietojamība, tikai viena
tālvadības pults
- mazāks elektrības patēriņš, jo nav nepieciešams papildu dekoderis
- nav vajadzīgi lieki kabeļi
- visos Sony Bravia televizoros, kuri izlaisti pēc 2007.gada, ir ticis
iebūvēts DVB-T tjūneris Virszemes ciparu TV programmu
uztveršanai, kā arī jau ir iebūvēta PCMCAI ligzda CONAX 7 CAM
moduĜu ievietošanai
--> Read more...

Virszemes televīzijas iespējas

Izmantojot Lattelecom Virszemes TV, būs pieejami tādi papildpakalpojumi kā subtitri, valodas izvēle, TV programma, High-definition kvalitātes kanāli un virkne citu pakalpojumu.

Pāreja no analogās televīzijas uz ciparu

Pāreja uz ciparu TV notiek visā pasaulē, un Latvija nav nekāds izņēmums. Ja Latvijā netiktu ieviesta ciparu TV, apraides zonas samazinātos, jo kaimiņvalstu ciparu apraide (piemēram, Igaunijas, Lietuvas) it īpaši pierobežu reģionos varētu radīt traucējumus.

Un virszemes televīzija ir ievērojami labāka un kvalitatīvāka par esošo. Ciparu formāts nodrošina virkni ērtu un mūsdienīgu iespēju – elektronisko TV programmu, valodu un subtitru izvēli (līdzīgi kā skatoties DVD), iespējas pasūtīt filmas un augstas izšķirtspējas TV kanālus (pēdējie 2 gan būs atkarīgi no klienta iegādātā dekodera un televizora modeļa).

Lai atbilstu jaunākajām tehnoloģiskajām prasībām un piedāvātu Latvijas iedzīvotājiem iespēju lietot kvalitatīvu televīziju ar daudzveidīgām iespējām, LR Satiksmes ministrija rīkoja konkursu ar mērķi izvēlēties televīziju programmu nodrošinātāju virszemes apraidei ciparu formātā.
2008.gada 15.decembrī par konkursa uzvarētāju tika izvēlēts Latvijas vadošais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Lattelecom. 2009.gada 17.februārī stājās spēkā Latvijas Republikas Ministru Kabineta lēmums, kas apstiprina SM konkursa rezultātus.
--> Read more...

Kas ir Virszemes televīzija

Šobrīd Latvijas iedzīvotājiem ar istabas vai jumta TV antenu ir pieejami pieci bezmaksas kanāli – LTV1, LTV7, LNT, TV3 un TV5. Šie kanāli analogajā formātā tiek izplatīti ar radioviļņiem no Zaķusalas TV torņa un reģionos izvietotajiem torņiem pa gaisu – tā ir Virszemes TV apraide analogajā formātā. Patlaban šādu televīziju skatās aptuveni trešdaļa Latvijas iedzīvotāju.

Virszemes televizija


Virszemes televīzija apraide tāpat kā līdzšinējā analogā TV tiks izplatīta no Zaķusalas televīzijas torņa ar radioviļņiem, bet gan ciparu formātā.

Virszemes televīzijas apraidei tiks izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai ar laiku iedzīvotājiem nenāktos maksāt par tās modernizāciju. Apraidi nodrošinās šobrīd visprogresīvākā datu kompresijas tehnoloģija MPEG-4, lai nodrošinātu klientiem maksimāli daudz TV kanālu, kas nākotnē ļaus arī ieekonomēt.

Saskaņā ar Eiropas Komisijas paziņojumu visām Eiropas valstīm pāreja uz Virszemes televīzijas apraidi ciparu formātā ir jāpabeidz līdz 2012.gadam. Turklāt, Latvija ir viena no pēdējām Eiropas valstīm, kurā Virszemes televīzija tiek pārraidīta analogajā formātā.

Virszemes televīzijas priekšrocības.

Galvenā Virszemes televīzijas priekšrocība ir tāda, ka tas ļauj izplatīt daudz vairāk TV programmas nekā pašreizējos 5 bezmaksas kanālus. Līdz ar to izmantojot virszemes televīziju iedzīvotājiem visā Latvijā kļūs pieejami arī maksas TV kanāli, kurus līdz šim varēja skatīties satelīttelevīzijas un kabeļtelevīzijas abonenti. Virszemes televīzijas apraidei tiks izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai ar laiku iedzīvotājiem nenāktos maksāt par tās modernizāciju. Apraidei tiks izmantota šobrīd visprogresīvākā datu kompresijas tehnoloģija MPEG-4, lai nodrošinātu klientiem maksimāli daudz TV kanālu, kas nākotnē ļaus ieekonomēt.

Ciparu formāts nodrošina virkni ērtu un mūsdienīgu iespēju, kā elektroniskā TV programma, valodas un subtitru izvēle (līdzīgi kā skatoties DVD), iespējas pasūtīt filmu un augstas izšķirtspējas TV (pēdējie 2 atkarīgi no klienta iegādātā uztvērēja modeļa).
--> Read more...

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija