pirmdiena, 2009. gada 26. oktobris

Virszemes televīzijas iespējas

Izmantojot Lattelecom Virszemes TV, būs pieejami tādi papildpakalpojumi kā subtitri, valodas izvēle, TV programma, High-definition kvalitātes kanāli un virkne citu pakalpojumu.

Pāreja no analogās televīzijas uz ciparu

Pāreja uz ciparu TV notiek visā pasaulē, un Latvija nav nekāds izņēmums. Ja Latvijā netiktu ieviesta ciparu TV, apraides zonas samazinātos, jo kaimiņvalstu ciparu apraide (piemēram, Igaunijas, Lietuvas) it īpaši pierobežu reģionos varētu radīt traucējumus.

Un virszemes televīzija ir ievērojami labāka un kvalitatīvāka par esošo. Ciparu formāts nodrošina virkni ērtu un mūsdienīgu iespēju – elektronisko TV programmu, valodu un subtitru izvēli (līdzīgi kā skatoties DVD), iespējas pasūtīt filmas un augstas izšķirtspējas TV kanālus (pēdējie 2 gan būs atkarīgi no klienta iegādātā dekodera un televizora modeļa).

Lai atbilstu jaunākajām tehnoloģiskajām prasībām un piedāvātu Latvijas iedzīvotājiem iespēju lietot kvalitatīvu televīziju ar daudzveidīgām iespējām, LR Satiksmes ministrija rīkoja konkursu ar mērķi izvēlēties televīziju programmu nodrošinātāju virszemes apraidei ciparu formātā.
2008.gada 15.decembrī par konkursa uzvarētāju tika izvēlēts Latvijas vadošais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Lattelecom. 2009.gada 17.februārī stājās spēkā Latvijas Republikas Ministru Kabineta lēmums, kas apstiprina SM konkursa rezultātus.

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Deal 24 - Virszemes digitālā televīzija